Квартирний переїзд у м. Київ

З нашими вантажниками та вантажним таксі переїзд на нову квартиру у Києві відбудеться швидко та без зайвих клопотів. Перевозимо меблі, техніку, речі і навіть піаніно. Швидко, акуратно і недорого

Замовити

КВАРТИРНИЙ ПЕРЕЇЗД З ІНКА-ТРАНС: КОМФОРТНО І НЕДОРОГО

1.5 тонн (9 кубів)

Грузоперевозки Киев 1,5 тонн

Довжина - 3 м

Висота - 1.80 м

Ширина - 1.70 м

Об’єм - 9 m3

Грузоперевозки Киев 1,5 тонн цена
360грн. за 2 години
Подальша ціна 120грн/год

Подача автомобіля від 30 до 60 хвилин
Замовити

1.5 тонн (12 кубів)

Грузоперевозки Киев 12 кубів

Довжина - 4 м

Висота - 1.80 м

Ширина - 1.70 м

Об’єм - 12 m3

Грузоперевозки Киев 12 кубів цена
420грн. за 2 години
Подальша ціна 140грн/год

Подача автомобіля від 30 до 60 хвилин
Замовити

1.5 тонн (15 кубів)

Грузоперевозки Киев 15 кубів

Довжина - 4 м

Висота - 2.20 м

Ширина - 1.90 м

Об’єм - 18 m3

Грузоперевозки Киев 15 кубок цена
420грн. за 2 години
Подальша ціна 140грн/год

Подача автомобіля від 30 до 60 хвилин
Замовити

2.0 тонн

Грузоперевозки Киев 2 тонник

Довжина - 3 м

Висота - 2 м

Ширина - 2 м

Об’єм - 12 m3

Грузоперевозки Киев 2 тонник цена
420грн. за 2 години
Подальша ціна 140грн/год

Подача автомобіля від 30 до 60 хвилин
Замовити

3.0 тонни

Грузоперевозки Киев 3 тонник

Довжина - 4 м

Висота - 2 м

Ширина - 2 м

Об’єм - 18 m3

Грузоперевозки Киев 3 тонник цена
600грн. за 2 години
Подальша ціна 200грн/год

Подача автомобіля від 30 до 60 хвилин
Замовити

5 тонн

Грузоперевозки Киев 5 тонник

Довжина - 6 м

Висота - 2.40 м

Ширина - 2.40 м

Об’єм - 36 m3

Грузоперевозки Киев 5 тонник цена
1000грн. за 3 години
Подальша ціна 300грн/год

Подача автомобіля від 30 до 60 хвилин
Замовити

Комфортний переїзд на нову квартиру в Києві

Завдяки збільшенню кількості новобудов переїзд у Київ нових мешканців стає відбувається ледь не щодня. Кияни купують нове житло, змінюють райони. Крім того, у столицю України переїжджають люди з інших міст і областей. Купівля нової квартири або оренда кращого житла, окрім радощів, приносить чимало клопотів.

Перевезення меблів і всіх речей займає час і вимагає багато зусиль. Щоб все оперативно перевезти на нову квартиру цілим і неушкодженим, потрібно ретельно підготуватися до переїзду і до перевезення меблів.

Компанія вантажних перевезень у м. Київ Інка-Транс повністю організовує і супроводжує Ваш квартирний переїзд. Ми працюємо оперативно і за вигідними цінами. В Інка-Транс - великий сучасний парк автомобілів для перевезення меблів і речей. А ще - команди кваліфікованих вантажників. Наші менеджери докладають зусиль, щоб зробити переїзд на нову квартиру став для вас максимально комфортним.

Повний комплекс послуг для переїзду на нову квартиру

Підготовка переїзду квартири, навантаження і розвантаження меблів

Ми повністю підготуємо переїзд на нову квартиру у Києві, а також підготуємо ваші речі до транспортування, завантажимо їх в автомобіль і перевеземо. Також у нас можна замовити недорого послугу навантаження і розвантаження меблів, або просто орендувати автомобіль з нашого автопарку для квартирного переїзду.

У Інка-Транс - кваліфіковані фахівці, вантажники, пакувальники. Кожен з них проходить спеціальне навчання. Використовується професійний інструмент для меблів і демонтажу.

Які ціни на квартирний переїзд в Києві?

Швидкий квартирний переїзд за доступною ціною це реально завдяки Інка-Транс! Ціна квартирного переїзду залежить завжди від обсягу речей і меблів. Підкреслимо відразу, що тариф буде прямо залежати від обсягу меблів і речей, від відстані, але також і від планування перевезення.

Тарифи на автомобілі на сайті Інка-Транс вказані з урахуванням пробігу автомобіля до 5 км по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує цю відстань, зверніться до нашого оператора і він із задоволенням Вас проконсультує щодо цін на конкретний квартирний переїзд.

З огляду на обсяг вантажу і на відстань транспортування, диспетчер підбирає оптимальний автомобіль з автопарку вантажного таксі Інка-Транс. Він також залучає вантажників для виконання замовлення. Ми надамо машину, в кузові якої легко розмістяться всі речі так, щоб майже не залишилося вільного місця.

Послуги для переїзду на нову квартиру

Планування квартирного переїзду: як переїхати недорого

Радимо заздалегідь визначитися з кількістю перевезених речей, меблів і їх обсягом. Скоротити витрати на переїзд на нову квартиру можна при вдалому виборі автомобіля. Для переїзду в межах Києва, з невеликим об'ємом меблів, цілком вистачить автомобіля на 1,5 - 2 тонни. В цьому випадку можна замовити Газель.

Потрібно також визначитися, чи потрібні вам вантажники та скільки осіб. Досвід підказує, що оптимальна кількість вантажників для квартирного переїзду - від 2 до 6 осіб. Важливими чинниками є також: поверховість, наявність ліфта, вага і габарити Вашого вантажу. Складіть список всього, що плануєте перевозити: шафа, диван, холодильник. Розкажіть нашому менеджеру для оцінки обсягу і складності.

Грамотно спланувати квартирний переїзд - заощадити гроші

Попередня підготовка дуже важлива для вдалого квартирного переїзду. Добре укомплектовані і підготовлені завчасно речі і меблі заощадять Вам час, а значить гроші. Наші фахівці враховують всі деталі переїзду у кожному конкретному випадку і допоможуть Вам грамотно спланувати квартирний переїзд у м. Київ.

Залежно від Ваших побажань, Інка-Транс здійснить для Вас квартирний переїзд під ключ або надасть низку окремих корисних послуг з вантажних перевезень. Кілька годин - і все буде акуратно розставлене і розміщене на новому місці, а Ви будете насолоджуватися комфортом Вашого нового житла.Замовити розрахунок

Ми працюємо без вихідних.
Прийом замовлень з 7:00 до 23:00

телефон компании по грузоперевозкам Киев (044) 362 78 38; (067) 558 88 38; (093) 518 88 38; (050) 458 88 38;

email Грузоперевозки в Киевеgruzoperevozka.kiev@gmail.com

адресс компании по грузоперевозкам Киев м.Київ вул.Волхівська 10, офіс 6