Квартирний переїзд Київ

Переїзд на нову квартиру недорого та швидко. Акуратні вантажники оперативно перевезуть меблі, техніку, особисті речі та навіть піаніно.

Замовити
переїзд на нову
						квартиру

Переїзд на нову квартиру — завжди хвилююча подія, що супроводжує безліч різнопланових емоцій. З одного боку, на Вас чекають приємні зміни та нові можливості. З іншого — організаційні турботи, пов'язані зі збиранням та транспортуванням речей.

Самостійна організація переїзду може забрати чимало сил і часу. Потрібно продумати логістику, знайти підходящий транспорт, залучити помічників для навантаження та розвантаження, за необхідності – розібрати та зібрати меблі. Всі ці завдання потребують певних навичок та досвіду.

На щастя, сучасний ринок послуг пропонує чудове рішення — організацію квартирного переїзду у Києві «під ключ». Довіривши це завдання фахівцям, Ви позбавитеся зайвого стресу та потенційних помилок. А витрати на послуги з лишком окупляться заощадженими нервами, часом і силами.

Що враховувати під час організації квартирного переїзду?

Квартирний переїзд під ключ

Щоб уникнути стресу та зайвого клопоту в «день ікс», при організації квартирного переїзду важливо врахувати низку ключових моментів:

 1. Не відкладайте все на останній день - тоді часу точно не вистачить. Починайте поступово пакувати речі хоча б за тиждень до переїзду, приділяючи цьому по кілька годин щовечора. В першу чергу запакуйте те, чим рідко користуєтеся. А найнеобхідніше (документи, ліки, зарядні пристрої) відкладіть в окрему сумку.
 2. Заздалегідь продумайте, де стоятиме кожен предмет меблів та техніки у новій квартирі. Зробіть схему, щоб у день переїзду не витрачати час на роздуми та перестановки.
 3. При упаковці групуйте предмети не за категоріями, а за місцем їхнього майбутнього розташування. Наприклад, весь одяг для шафи в спальні складіть в окремі коробки, окремо запакуйте речі для дитячої, передпокою і т.д. Це спростить процес розпакування на новому місці.
 4. Обов'язково підпишіть кожну коробку, вказавши її вміст і яку кімнату потрібно занести. Робіть це розбірливо, великими літерами, збоку та зверху коробки. За потреби додайте примітки для вантажників на кшталт «Обережно, тендітне!».
 5. Приготуйте коробку з предметами, які знадобляться в перші години на новому місці (туалетне приладдя, рушники, змінний одяг, їжа та питна вода). Відставте її окремо від інших, адже вона знадобиться найближчим часом.
 6. Меблі перевозите в розібраному вигляді - так вони займатимуть менше місця в кузові авто. Якщо у Вас немає досвіду та інструментів – краще надати це завдання вантажникам або збирачам меблів. Вони зроблять все швидко та якісно, заощадивши Ваш час та нерви.
 7. У метушні переїзду легко щось втратити. Тому гроші, коштовності, ключі та важливі документи тримайте в окремій сумці, яка завжди буде за Вас.
 8. Не перевантажуйте коробки, щоб вони не розірвалися під час перенесення. У середньому вага однієї коробки має перевищувати 20 кг. Для важких предметів використовуйте невеликі, але міцні ящики.
 9. Переїзд — чудова нагода позбутися непотрібних речей. Перегляньте все, чим не користувалися понад рік — швидше за все, це вже не знадобиться. Не везіть мотлох на нову квартиру, залиште його в минулому.
 10. Для габаритних постільних речей (ковдр, подушок) придбайте компресійні мішки. Так вони займуть менше місця і можуть стати м'якими прокладками між меблями.
 11. Холодильники, пральні та посудомийні машини завжди перевозіть вертикально. Це пов'язано з тим, що всередині них є рідини (фреон або олія), які при неправильному положенні можуть витекти та пошкодити техніку.
 12. Дверцята духовок, варильних панелей, скла мікрохвильових печей або дисплеї пральних машин легко можуть розбитися при неакуратному транспортуванні. Щоб цього не сталося, прокладіть їх пухирчастою плівкою, захисним пінопластом або просто щільним шаром тканини. Зафіксуйте амортизуючий шар скотчем.

Чому краще замовити квартирний переїзд «під ключ»?

Замовити організацію квартирного переїзду

Багато киян прагнуть заощадити, організувавши переїзд самостійно. Однак такий підхід приховує безліч потенційних проблем, яких можна уникнути, замовивши квартирний переїзд «під ключ» у Києві:

 • При самостійному переїзді висока ймовірність випадково розбити, подряпати чи іншим чином зіпсувати меблі, техніку чи особисті речі. Особливо це актуально під час перевезення скла, антикваріату чи музичних інструментів. Професійні вантажники знають, як правильно запакувати та перенести речі, щоб вони гарантовано доїхали в цілості.
 • Спроби самостійно переносити важкі предмети меблів або коробки можуть призвести до серйозних травм спини, рук і ніг, особливо якщо Ви не маєте належної фізичної підготовки. Вантажники - це міцні хлопці, які знають, як правильно розподілити навантаження і використовують спеціальні пристрої для безпечного підйому ваг.
 • Зазвичай, при самостійному переїзді використовують невеликі мікроавтобуси або легкові машини, куди складно вмістити всі речі за одну ходку. Це означає, що доведеться робити кілька рейсів туди-назад, що сильно збільшує час та вартість переїзду. Транспортні компанії надають автомобілі необхідних габаритів, щоб вмістити все Ваше скарб і здійснити переїзд за один раз.
 • Домовляючись із друзями чи випадковими вантажниками, Ви змушені підлаштовуватися під їх розклад та можливості, що не завжди зручно. Замовити квартирний переїзд з вантажниками можна на будь-який час, коли зручно Вам навіть на свята або вихідні.
 • Під час роботи з приватними особами з «Кабанчика» або OLX Ви не захищені від втрат, пошкоджень або навіть крадіжки свого майна. І при виникненні таких ситуацій Ви навряд чи зможете щось довести та отримати компенсацію. Звернення до транспортної компанії дає Вам офіційну гарантію та страховку на випадок непередбачених обставин.
 • Самостійна організація переїзду - це великий стрес, адже Вам доводиться продумувати кожну деталь, вирішувати безліч питань, розрулювати раптові проблеми. Це забирає багато сил та уваги, які краще звернути на облаштування на новому місці. Довіривши переїзд профі, Ви позбавляєтеся цього головного болю та отримуєте можливість сконцентруватися на приємніших клопотах.

Що включає послуга квартирного переїзду?

Послуги квартирного переїзду з вантажниками

Багато людей досі вважають, що переїзд — це просто завантаження речей у машину та їхнє транспортування на нове місце. Однак насправді комплексна послуга квартирного переїзду з вантажниками включає набагато більше аспектів:

Попередня оцінка

Передусім, фахівці проведуть детальну оцінку майбутніх робіт - врахують кількість та габарити Ваших речей, наявність крихких та цінних предметів, особливості старої та нової квартири (поверх, ліфт, дальність розташування). На основі цих даних буде розраховано попередню вартість переїзду.

Упаковка майна

Звичайно, Ви можете запакувати все самостійно, але далеко не завжди для цього є потрібні матеріали та достатньо досвіду. Тому краще довірити це завдання професіоналам:

 • Меблі обертаються захисною плівкою, всі висувні елементи фіксуються скотчем. Великі предмети, наскільки можливо, розбираються на частини.
 • Посуд і крихкі предмети дбайливо укладаються в коробки, проміжки заповнюються м'яким папером або тканиною.
 • Одяг та текстиль упаковуються у вакуумні пакети або коробки.
 • Побутова техніка обмотується пухирчастою плівкою, всі рухомі частини надійно фіксуються.

Навантажувально-розвантажувальні роботи

У послугу входить допомога професійних вантажників, які здійснюють весь комплекс робіт — від винесення речей із квартири та навантаження в машину до розвантаження та підйому на потрібний поверх. Вам не доведеться піднімати тяжкості та ризикувати здоров'ям, все зроблять міцні та досвідчені хлопці.

Транспортування

Для перевезення Вашого майна буде підібрано автомобіль оптимального розміру - з урахуванням обсягу речей та маршруту. Це дозволяє здійснити переїзд за мінімальну кількість рейсів та заощадити Ваш час та гроші. У машині всі предмети будуть надійно закріплені ременями для уникнення пошкоджень у дорозі.

Розпакування та розміщення

За бажанням клієнта, вантажники можуть не тільки доставити речі в нову квартиру, а й допомогти з їх розпакуванням та розстановкою на місця. Вони зберуть розібрані меблі, встановлять техніку, розвішають штори та світильники. Ви зможете відразу відчути себе затишно на новому місці, не витрачаючи сили на облаштування.

Вивіз сміття та упаковки

Після розпакування зазвичай залишається багато непотрібних коробок, плівки та паперу. Вантажники зберуть і вивезуть все це сміття, позбавивши Вас від додаткових клопотів щодо його утилізації.

Скільки часу зазвичай займає переїзд квартири?

Одне з перших питань, яке виникає у людей під час планування вантажоперевезення — скільки часу займе переїзд квартири з вантажниками.

Звичайно, однозначно відповісти на це питання складно, адже кожен переїзд є унікальним і залежить від безлічі факторів. Однак, спираючись на багатий досвід професійних мувінгових компаній, можна виділити дві основні категорії переїздів.

Малий переїзд (1-2 кімнати)

Якщо йдеться про невелику квартиру (студію, однокімнатну чи двокімнатну) — то зазвичай весь процес укладається в один день. За цей час досвідчена бригада вантажників встигає:

 • Упакувати всі особисті речі, одяг, книги, посуд у коробки та пакети;
 • Підготовка до транспортування побутової техніки та електроніки;
 • Розібрати великогабаритні меблі (шафи, ліжка, столи);
 • Завантажити всі речі в автомобіль і перевезти на нову адресу;
 • Підняти вантаж на потрібний поверх у новому будинку (навіть за відсутності ліфта);
 • Розпакувати коробки та розставити меблі по місцях.

Для такого переїзду зазвичай достатньо однієї «Газелі» або невеликої вантажівки, а також бригади з 2-4 вантажників (залежно від кількості речей). Середня тривалість робіт становить 5-8 годин.

Глобальний переїзд (3+ кімнати)

Переїзд із трикімнатної або більш просторої квартири, де мешкає сім'я з кількох осіб, можна сміливо віднести до категорії «глобальних». У таких випадках обсяг робіт суттєво зростає за рахунок великої кількості особистих речей та одягу, безлічі одиниць меблів у кожній кімнаті та наявності великогабаритної побутової техніки (холодильник, пральна машина, телевізори тощо).

Організувати такий переїзд за один день дуже складно, тому він часто займає до 2 днів. Зазвичай процес розбивають на два етапи:

 1. У перший день бригада вантажників займається збиранням та пакуванням всіх речей, розбором та маркуванням меблів, відключенням та фіксацією техніки. Це найважча частина.
 2. На другий день упаковані речі вантажать у машину та перевозять на нову адресу, де проводять розвантаження, підйом та розстановку.

Для великого переїзду зазвичай потрібний вантажний автомобіль на 5 тонн або кілька ходок «Газелі». Також збільшується і кількість вантажників – до 6-10 осіб, щоб пришвидшити процес. Загалом загальна тривалість великого переїзду «під ключ» становить від 16 до 24 годин чистого часу робіт, який розподіляється на 1-2 дні.

Що впливає на вартість квартирного переїзду з вантажниками?

Щоб спланувати бюджет, потрібно розуміти, від чого залежить кінцева ціна квартирного переїзду. На перший погляд, може здатися, що вартість залежить тільки від відстані та обсягу речей, що перевозяться. Але насправді факторів, що впливають на ціноутворення, набагато більше:

 • Кількість кімнат та загальний обсяг майна. Це, мабуть, найочевидніший параметр. Чим більше речей, меблів та техніки потрібно перевезти — тим більше буде потрібно вантажників, часу на роботу та місця в машині.
 • Етажність та наявність ліфта. Важливий чинник — адже підйом ваги сходами займає набагато більше часу і сил, ніж переміщення ліфтом. Якщо в будинку немає вантажного ліфта або він не працює, це автоматично збільшує трудовитрати вантажників і загальний тариф.
 • Дальність маршруту. Відстань між старою та новою квартирою безпосередньо впливає на транспортні витрати. Чим далі доведеться везти речі — тим більше часу займе дорога і тим більше пального буде витрачено.
 • Кількість та кваліфікація вантажників. Кожен додатковий працівник – це збільшення погодинної оплати за послуги. З іншого боку, залучення більшої кількості робочих рук дозволяє прискорити процес та скоротити загальний час, необхідний для проведення робіт.
 • Додаткові послуги. Багато мувінгових компаній пропонують не просто вантажоперевезення, а й супутній сервіс — упаковку, розбирання/складання меблів, монтаж/демонтаж техніки, утилізацію сміття та ін. Всі ці опції оплачуються додатково і можуть суттєво вплинути на кінцевий чек.
 • Терміновість замовлення. Якщо Вам потрібно організувати переїзд у дуже стислий термін (наприклад, за 1-2 дні до призначеної дати), будьте готові доплатити за терміновість. Адже компанії доведеться переглядати графік робіт та виділяти ресурси на шкоду іншим замовленням.

Ціни на квартирний переїзд у Києві

Мінібус 1,5 тонни
 • Мінімальне замовлення 600 грн (до 5 км)/год
 • Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
 • + по Києву та
  за містом в обидві сторони з 6-го км
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 3 м
 • Висота 1.80 м
 • Ширина 1.50 м
 • Об'єм 5 кубів
Розрахувати зараз
Максібус 2 тонни
 • Мінімальне замовлення 650 грн/2 год
 • Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 4 м
 • Висота 1.8 м
 • Ширина 1.7 м
 • Об'єм 10 кубів
Розрахувати зараз
Тритонний фургон 3 тонни
 • Мінімальне замовлення 1200 грн/2 год
 • Більше 2-х годин 350 грн/ 1 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 4 м
 • Висота 1.8 - 2 м
 • Ширина 1.7 - 2 м
 • Об'єм від 10 до 18 кубів
Розрахувати зараз
П'ятитонна вантажівка 5 тонник
 • Мінімальне замовлення 2300 грн/3 год
 • Більше 3-х годин 650 грн/ 1 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  25 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 6 м
 • Висота 2.40 м
 • Ширина 2.40 м
 • Об'єм від 25 до 36 кубів
Розрахувати зараз
Десятитонний автомобіль 10 тонник
 • Мінімальне замовлення 3000 грн/ 3 год
 • Більше 3-х годин 650 грн/ 31 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  25 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 7,5 м
 • Висота 2.40 м
 • Ширина 2.40 м
 • Об'єм від 40 до 48 кубів
Розрахувати зараз
Фура 20 тонник
 • Мінімальне замовлення 5500 грн/ 4 год
 • Більше 4-х годин 550 грн/ 30 хв
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  30 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 23 м
 • Висота 2.70 м
 • Ширина 2.50 м
 • Об'єм від 86 кубів
Розрахувати зараз
Послуги вантажників погодинно

Міцні та акуратні вантажники швидко та дбайливо доставлять ваш вантаж по Києву та області. Оперативність, доступна ціна, супер якість роботи.

 • Година роботи: 350 грн
 • Мінімальне замовлення: 700 грн
 • Поверховість: 10 грн/поверх
 • Вантажник на будматеріали: 450 грн/год
Замовити
Професійні вантажники
Замовити розрахунок

Ми працюємо без вихідних.
Прийом замовлень з 7:00 до 23:00

телефон компании (067) 558 88 38 (093) 518 88 38 (050) 458 88 38

emailgruzoperevozka.kiev@gmail.com

facebookНаша сторінка у Facebook

адресс м. Київ вул. Волхівська, 10