Вантажоперевезення Київ

Наш автопарк для вантажоперевезення
Перевезення вантажів

Швидка подача вантажного авто та акуратна доставка вантажів. Недорога ціна, безготівка з ПДВ.

Розрахувати

Вантажне таксі за доступними цінами – приїдемо до 30 хв. Досвідчені водії, великий автопарк – мікроавтобуси, ГАЗелі.

Розрахувати

Комфортний та швидкий переїзд на нове місце. Розбирання та збирання, упаковка та перевезення меблів. Акуратне транспортування.

Розрахувати

Професійно та дбайливо перевозимо оргтехніку, меблі, архіви, обладнання. Цілодобово без вихідних.

Розрахувати

Наші міцні та досвідчені вантажники швидко та акуратно перевезуть меблі, техніку та будь-який вантаж.

Розрахувати

Для невеликого перевезення містом. Найбільш рентабельна вантажівка: відмінна місткість при невеликих габаритах.

Розрахувати

Потужна вантажівка на 48 м³ та 10 тонн для великих партій товарів. У фургон можна завантажити 18 палет, довгі та об'ємні вантажі.

Розрахувати

Оперативно і недорого вивеземо будь-яке будівельне сміття і залишимо після себе чистоту та порядок.

Замовити

Щодня для вантажоперевезення у Києві залучають тисячі авто. Вони беруть він безліч завдань — від доставки невеликих посилок для приватних осіб до транспортування великогабаритних вантажів підприємств. Від якості та надійності цих перевезень багато в чому залежить безперебійне функціонування бізнесу та комфорт мешканців столиці.

Наша мувінгова компанія «Інка Транс» працює на ринку вантажного перевезення по Києву та області з 2009 року і за цей час здобула величезний досвід у доставці будь-яких вантажів як для корпоративних клієнтів, так і для приватних осіб. Запорука успіху «Інка Транс» – це власний великий та сучасний автопарк, завдяки якому у нас завжди знайдеться відповідний транспорт для вантажів будь-яких обсягів та специфіки.

Логісти компанії завжди підбирають оптимальний маршрут з урахуванням дорожньої ситуації, що дозволяє здійснювати перевезення максимально швидко, а штат професійних водіїв та вантажників з багаторічним стажем гарантує дбайливе ставлення та збереження Ваших речей при завантаженні, транспортуванні та розвантаженні.

Які послуги з вантажоперевезення ми надаємо?

Послуги вантажоперевезення у Києві

Завдяки великому вибору вантажних машин у нашому автопарку, «Інка Транс» здійснює послуги з перевезення вантажів будь-якого типу:

 1. Квартирний переїзд. Ми візьмемо на себе весь клопіт: акуратно запакуємо ваші речі, дбайливо зануримо і доставимо їх у нове житло, а потім допоможемо розставити меблі. Наші досвідчені вантажники знають, як правильно поводитися з тендітними предметами та цінними меблями, щоб уникнути навіть найменших пошкоджень.
 2. Офісний переїзд. Організація переїзду компанії до нового офісу з нашою допомогою пройде гладко та без простоїв у роботі. Ми оперативно перевеземо офісні меблі, оргтехніку та документацію, забезпечивши їх збереження. Все буде розпаковано та розставлено на новому місці у найкоротші терміни.
 3. Перевезення меблів. Ми розуміємо, що меблі - це не тільки функціональні предмети інтер'єру, але часто і дорогі серцю речі, що передаються з покоління до покоління. Тому наші досвідчені вантажники відносяться до кожного предмета з особливою акуратністю. Професійні збирачі демонтують корпусні меблі, упаковавши окремі її частини в пухирчасту плівку та гофрокартон. При завантаженні враховуються особливості конструкції та матеріалів, щоб уникнути мінімальних пошкоджень.
 4. Перевезення речей. Будь то крихкий посуд, цінні книги чи дорогий одяг — ми підберемо відповідну упаковку для кожної категорії речей. Вони будуть акуратно складені, перевезені та дбайливо доставлені до місця призначення.
 5. Транспортування побутової техніки. Холодильники, пральні машини, телевізори — це крихкі і дорогі предмети. Наші фахівці знають, як правильно їх упакувати, завантажити та перевезти, щоб вони прибули в цілості та безпеці. І навіть відсутність ліфта в під'їзді не стане проблемою для наших досвідчених вантажників, які готові занести Вашу техніку на найвищий поверх.
 6. Транспортування обладнання. Ми розуміємо, наскільки важливо дотримуватись усіх вимог безпеки та дбайливого поводження з дорогим промисловим, медичним чи спортивним обладнанням. Наші фахівці мають великий досвід подібних робіт та всі необхідні такелажні пристрої, щоб гарантувати безпеку під час доставки.
 7. Перевезення піаніно. Наші вантажники пройшли спеціальне навчання для роботи з великогабаритними та великоваговими музичними інструментами. Ми використовуємо професійні ремені, які дозволяють надійно зафіксувати інструмент у кузові авто та уникнути навіть найменшої небезпеки під час транспортування.
 8. Доставка будматеріалів. Привеземо будь-які обсяги матеріалів прямо на ваш об'єкт в обумовлений термін. В автопарку є авто з відкритим та закритим кузовом будь-якого об'єму, що дозволяє підібрати оптимальний транспорт під конкретне замовлення.
 9. Вивіз будівельного сміття. Після завершення ремонту завжди залишаються гори сміття (здерті шпалери та штукатурку, шматки арматури та залишки бетонних плит), яке не можна просто так викинути у звичайні контейнери біля будинку. Але з "Інка Транс" вивезення будівельних відходів перестане бути проблемою. Наші вантажники зберуть і завантажать сміття, а машини доставлять його на спеціалізований полігон для утилізації. Вам не доведеться витрачати час та сили на вирішення цього питання.
 10. Дачний переїзд. На відміну від багатьох транспортних компаній, ми працюємо не тільки в межах Києва, а й по всій області. Тому Ви можете сміливо довірити нам перевезення речей у заміський будинок чи дачу.

Чому краще замовити вантажоперевезення у перевіреної компанії?

Мувінгові послуги зараз надають не лише великі перевізники, а й безліч приватних осіб, оголошення яких можна знайти на сайтах OLX або «Кабанчик». При зверненні до них клієнта можуть чекати безліч неприємних сюрпризів. Ось чому є безліч аргументів на користь того, щоб замовити вантажне перевезення у Києві у надійної транспортної компанії:

Приватні перевізники

Транспортна компанія

Вантажів і машину зазвичай замовляють у різних місцях. Це може призвести до простоїв у роботі, адже хтось із них може запізнитися.

Вантажники приїжджають разом із водієм, що виключає затримки та оптимізує процес. Компанія гарантує чітке дотримання графіка та термінів.

Недосвідчені вантажники можуть завдати шкоди майну через незнання специфіки упаковки та транспортування різних видів вантажів.

Висококваліфікований персонал, який пройшов спеціальне навчання, знає, як поводитися як з крихким посудом, так і з великогабаритними меблями та технікою.

Приватник може знизити вартість послуг, щоб взяти замовлення. А потім на місці почати торгуватися та вигадувати додаткові націнки.

Прозоре ціноутворення — клієнт отримує детальний прейскурант із фіксованими тарифами. Жодних неприємних сюрпризів та додаткових витрат.

Виконавець може зникнути в останній момент, не пояснивши причину. А Вам доведеться оперативно шукати нову бригаду (що може бути складно через обмеження часу).

Відповідальний підхід та готовність швидко реагувати на позаштатні ситуації. Досвідчені мувери мають план Б і запропонують оптимальне рішення для успішного переїзду.

Можливо, ситуація, коли замість заявленої «Газелі» приїде мікроавтобус, а водій мотивує це тим, що машина на ремонті.

Професійний диспетчер підбере ідеальний транспорт безпосередньо під ваші завдання та обсяг вантажу.

Приватний перевізник навряд чи візьме на себе відповідальність за збереження речей. У разі шкоди компенсації буде проблематично.

Укладається офіційний договір, де прописано матеріальну відповідальність компанії за вантаж. Страхування на випадок непередбачених обставин.

Приватники часто працюють без реєстрації, тому ризик обману або неякісного надання послуг досить високий.

Компанії працюють легально та мають усі необхідні документи. Репутація та відгуки клієнтів – найкраща гарантія якості та надійності.

Як вибрати компанію для вантажного перевезення у Києві?

Замовити машину для перевезення вантажу

Вибір транспортної компанії для перевезення вантажів Києвом — відповідальне завдання, адже від цього залежить не тільки своєчасність доставки, а й збереження Вашого майна. На ринку представлено безліч гравців, які пропонують свої послуги, але далеко не всі можуть гарантувати високий рівень сервісу. Як же не помилитися та вибрати надійного партнера?

Обов'язково звертайте увагу на такі моменти:

 1. Уважно вивчіть відгуки про потенційного підрядника в Google Maps та інших майданчиках, особливо негативні. Якщо їх занадто багато або компанія ніяк не реагує на претензії — це є серйозним приводом задуматися.
 2. Занадто низькі ціни, особливо порівняно із середніми по ринку, мають насторожити. Швидше за все, це ознака того, що мувери вирішили заощадити на якості послуг, персоналу чи технічному стані транспортних засобів. Тарифи мають бути плюс-мінус середніми по ринку.
 3. Обов'язково попросіть у потенційного підрядника ліцензію на надання послуг, сертифікати та іншу дозвільну документацію. Легальна компанія надасть їх на першу вимогу. Відмова чи спроби уникнути надання документів — явна ознака потенційних проблем.
 4. Поцікавтеся технічним станом автопарку та кваліфікацією персоналу. В ідеалі машини мають бути у власності компанії та регулярно обслуговуватися, а водії та вантажники – працювати у штаті. Це гарантує більш доступні ціни та високу якість послуг, що надаються.
 5. Зверніть увагу, як швидко диспетчери відповідають на Ваш запит і наскільки детально консультують. Ввічливість, компетентність та клієнтоорієнтованість співробітників є показником серйозного підходу компанії до своєї справи.
 6. Псування або втрата майна при перевезенні — рідкість, але така ймовірність все ж таки є. Тому дуже важливо заздалегідь прояснити, які гарантії дає перевізник і як вирішуватиметься питання компенсації у разі форс-мажору. Наявність договору з чітко прописаними зобов'язаннями та страховка є обов'язковими умовами для вашої впевненості та спокою.

Що враховувати для якісного перевезення вантажів?

 • Не шкодуйте часу та матеріалів на упаковку. Використовуйте якісні коробки та обов'язково прокладіть крихкі предмети пухирчастою плівкою або іншими захисними матеріалами. Не перевантажуйте коробки - оптимальна вага однієї упаковки не повинна перевищувати 20 кг. Це не тільки полегшить роботу вантажникам, а й мінімізує ризики пошкодження речей.
 • Складіть докладний список всього, що підлягає перевезенню. Промаркуйте коробки, вказавши їх вміст. Це допоможе нічого не забути під час зборів, а також суттєво спростить процес розпакування на новому місці. Якщо всередині ящика знаходяться скляні вироби або інші крихкі предмети, намалюйте на ньому келих, щоб повідомити вантажникам про це.
 • Плануючи переїзд, враховуйте особливості маршруту. Якщо йдеться про велике місто на кшталт Києва, намагайтеся вибирати для перевезення не найзавантаженіший час дня. Інакше є ризик надовго застрягти в пробках, що не тільки збільшить час доставки, а може спричинити додаткові витрати, якщо оплата послуг вантажників погодинна.
 • Підготуйте нове приміщення до переїзду. Заміряйте отвори дверей та ліфтів, щоб переконатися, що великогабаритні меблі та техніка пройдуть безперешкодно. При необхідності зніміть двері з петель, захистіть кути та частини, що виступають, обклеївши їх м'яким матеріалом. Заздалегідь продумайте розміщення, звільнивши максимум місця для маневру. Такі, здавалося б, дрібниці можуть істотно полегшити процес переїзду і заощадити ваші нерви.
 • Не заощаджуйте за допомогою професіоналів. Навіть якщо у Вас є особистий вантажний транспорт, і Ви впевнені у своїх силах, перевезення великого дивана, холодильника чи інших складних вантажів своїми руками – це завжди ризик. Неправильне навантаження або фіксація можуть не тільки призвести до псування майна, а й створити аварійну ситуацію на дорозі.
 • Речі першої необхідності краще вантажити в останню чергу. Особливо це важливо, якщо розвантаження планується не відразу після прибуття, а дещо пізніше. Зберіть окрему коробку з постільною білизною, туалетним приладдям, змінним одягом, зарядними пристроями тощо. Обов'язково попередьте вантажників, що ця коробка повинна бути пріоритетною при розвантаженні. Так Ви зможете з комфортом перенести першу ніч на новому місці, навіть якщо розпакувати решту речей відразу не вийде.
 • Відповідно підійдіть до вибору машини. Не соромтеся максимально докладно описати співробітнику транспортної компанії характер вашого вантажу, його обсяг та зразкову вагу. Ця інформація допоможе підібрати оптимальний за вантажопідйомністю та типом кузова автомобіль. Таким чином весь вантаж вийде перевезти за один рейс і Вам не доведеться доплачувати за зайві «ходки».

Ви замовили послугу з перевезення вантажів - що далі?

Після того, як ви вирішили замовити вантажне перевезення з вантажниками та відправили заявку, починається процес транспортування. Розглянемо його поетапно:

 1. Підготовка вантажу. Залежно від характеру вантажу, на цьому етапі може знадобитися упаковка або частковий демонтаж для зручнішого транспортування. Досвідчені вантажники підберуть відповідні та промаркують ящики для зручності ідентифікації під час розвантаження.
 2. Навантаження в автомобіль. Залежно від ваги та габаритів, вона може здійснюватися вручну або з використанням спеціальної техніки – гідроборта, рохлі, крана-маніпулятора. Вантажники ретельно закріплять кожен предмет за допомогою ременів, тросів або спеціальних сіток, щоб унеможливити будь-яке зміщення або падіння під час руху.
 3. Доставка до місця призначення. Після завершення навантаження автомобіль відправляється за вказаною адресою. Якщо ви маєте певні вимоги до часу доставки, обов'язково повідомте про це заздалегідь, щоб водій міг побудувати оптимальний маршрут і прибути точно в строк.
 4. Вивантаження та перевірка. Як правило, розвантаження проходить значно швидше за навантаження, тому що під час неї не потрібно додаткової фіксації предметів або дотримання черговості. Обов'язково контролюйте процес на цьому етапі — у разі виявлення будь-яких дефектів, що виникли з вини перевізника, складається акт і вирішується питання про компенсацію.

Як вибрати та замовити машину для вантажоперевезення?

Вантажні перевезення з вантажниками

Перш ніж замовити машину для перевезення вантажу, обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістом транспортної компанії. Досвідчений диспетчер, знаючи характеристики доступних автомобілів та особливості різних вантажів, допоможе підібрати ідеальний варіант саме під Ваші завдання.

Розглянемо найпопулярніші типи авто, які замовляють найчастіше:

 • Мінібус. Відмінно підійде для невеликих вантажів вагою 800 кг. Такий автомобіль зазвичай оснащений двома палетами для коробок і здатний додатково прийняти двох пасажирів. У його кузов без проблем поміститься холодильник (у горизонтальному положенні), пральна машина, невеликий диван чи крісла. Компактність мінібуса дозволяє йому легко маневрувати за умов міста та заїжджати у вузькі двори.
 • Максібус. Його краще вибрати, якщо вага вантажу сягає 1500 кг. Кузов дозволяє перевозити велику побутову техніку (наприклад, холодильник у вертикальному положенні) або душові кабіни. У комплектацію зазвичай входить 5 палет для коробок, передбачено два пасажирські місця. Максібус — відмінний варіант для переїздів у межах Києва, він поєднує місткість і маневреність.
 • ГАЗель. Універсальне рішення для більшості завдань. Її вантажопідйомність сягає 2000 кг, у кузові передбачено 8 палет. Це дозволяє перевозити меблі будь-яких габаритів, велику побутову техніку, будівельні матеріали, промислове обладнання. Вантажоперевезення на ГАЗелі користуються великою популярністю, адже витрата палива в такій машині порівняно невисока.
 • Бортовий автомобіль. Підійде для транспортування вантажів, що не потребують особливих умов (наприклад, деяких будівельних матеріалів або вивезення сміття). Його особливість — відкритий кузов із доступом до бортів з усіх боків, що полегшує навантаження та розвантаження.
 • Тентований автомобіль. Незамінний, коли вантаж потребує захисту від опадів. Його кузов закритий спеціальним тентом, забезпечуючи безпеку. Завантаження також можливе з різних сторін.
 • Середньотоннажний фургон. Буде ідеальним вибором для переїздів. Його вантажопідйомність досягає 3000 кг, просторий та міцний кузов вміщує більшість видів меблів та техніки у вертикальному положенні. Фургон має два пасажирські місця та вміщує 8 палет.
 • Довгоміри. Зверніть на них увагу, якщо вам належить перевезення на далекі відстані чи транспортування контейнерів. Це вантажівки з довжиною кузова від 6 метрів та вантажопідйомністю до 10 тонн. Деякі моделі оснащені холодильними установками для перевезення продуктів, що швидко псуються.

Наш автопарк
Мінібус 1,5 тонни
 • Мінімальне замовлення 600 грн (до 5 км)/год
 • Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
 • + по Києву та
  за містом в обидві сторони з 6-го км
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 3 м
 • Висота 1.80 м
 • Ширина 1.50 м
 • Об'єм 5 кубів
Розрахувати зараз
Максібус 2 тонни
 • Мінімальне замовлення 650 грн/2 год
 • Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 4 м
 • Висота 1.8 м
 • Ширина 1.7 м
 • Об'єм 10 кубів
Розрахувати зараз
Тритонний фургон 3 тонни
 • Мінімальне замовлення 1200 грн/2 год
 • Більше 2-х годин 350 грн/ 1 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 4 м
 • Висота 1.8 - 2 м
 • Ширина 1.7 - 2 м
 • Об'єм від 10 до 18 кубів
Розрахувати зараз
П'ятитонна вантажівка 5 тонник
 • Мінімальне замовлення 2300 грн/3 год
 • Більше 3-х годин 650 грн/ 1 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  25 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 6 м
 • Висота 2.40 м
 • Ширина 2.40 м
 • Об'єм від 25 до 36 кубів
Розрахувати зараз
Десятитонний автомобіль 10 тонник
 • Мінімальне замовлення 3000 грн/ 3 год
 • Більше 3-х годин 650 грн/ 31 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  25 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 7,5 м
 • Висота 2.40 м
 • Ширина 2.40 м
 • Об'єм від 40 до 48 кубів
Розрахувати зараз
Фура 20 тонник
 • Мінімальне замовлення 5500 грн/ 4 год
 • Більше 4-х годин 550 грн/ 30 хв
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  30 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 23 м
 • Висота 2.70 м
 • Ширина 2.50 м
 • Об'єм від 86 кубів
Розрахувати зараз
Послуги вантажників погодинно

Міцні та акуратні вантажники швидко та дбайливо доставлять ваш вантаж по Києву та області. Оперативність, доступна ціна, супер якість роботи.

 • Година роботи: 350 грн
 • Мінімальне замовлення: 700 грн
 • Поверховість: 10 грн/поверх
 • Вантажник на будматеріали: 450 грн/год
Замовити
Професійні вантажники
Переваги перевезення з компанією "Інка-Транс"
швидка доставка

ШВИДКА ДОСТАВКА

Наше вантажне таксі завжди доставить ваш вантаж максимально швидко.

кваліфіковані вантажники

ДОСВІДЧЕНІ ФАХІВЦІ

Наші кваліфіковані працівники вміло вибирають авто і планують маршрут перевезення.

вчасні доставка вантажів

ЗАВЖДИ ВЧАСНО

Жодного зволікання - у домовлений час вантаж прибуде на місце призначення.

автопарк машин

ВЕЛИКИЙ ВИБІР МАШИН

Від комфортабельного буса до вантажного автомобіля на 10 тонн - у нас великий автопарк.

ціни на вантажне таксі

ПРИЙНЯТНА ЦІНА

Ціна послуг на вантажні перевезення, яка Вас приємно здивує своєю доступністю.

якісні перевезення

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Будь-який вантаж буде доставлений за місцем призначення обережно, дбайливо та акуратно.

Замовити розрахунок

Ми працюємо без вихідних.
Прийом замовлень з 7:00 до 23:00

телефон компании (067) 558 88 38 (093) 518 88 38 (050) 458 88 38

emailgruzoperevozka.kiev@gmail.com

facebookНаша сторінка у Facebook

адресс м. Київ вул. Волхівська, 10