Перевезення холодильника в Києві

Організуємо транспортування холодильної шафи з вантажниками. Час подачі авто - лише 30 хвилин!

Замовити
Перевезення холодильника в Києві

Під час переїзду на нову квартиру важливою проблемою є перевезення холодильника, що має чималі габарити та вагу, і водночас вимагає до себе дбайливого ставлення. Будь-яка тряска в дорозі може вивести холодильний пристрій з ладу. Порушення техніки перевезення може призвести до виходу з ладу охолоджувального контуру або компресора, а також до витоку холодильного агента (зазвичай фреону).

Відновлення зіпсованого агрегату - задоволення не дешеве, тому найкращим виходом при перевезенні холодильника по Києву буде скористатися послугами професійних перевізників. Мувери з досвідом знають, як грамотно закріпити холодильник до борту транспортного засобу і доставити його до місця призначення з виконанням всіх технологічних вимог і рекомендацій з доставки холодильного агрегату.

Яких вимог потрібно дотримуватися під час перевезення холодильника?

Ось сумна історія, розказана нашим клієнтом, про свій попередній досвід невдалого вантажоперевезення:

Поділюся з вами особистим невдалим досвідом перевезення. Був у мене холодильник "Дніпро", який бездоганно пропрацював понад 20 років. Настав час переїхати на нову квартиру. Завантажили апарат вертикально на кузові автомобіля, міцно затягнули ременями, щоб унеможливити його пересування всередині кузова. Перевезли на нове місце. Акуратно занесли у квартиру і почекали добу перед його запуском.

Через добу вмикаємо апарат - він не працює. Викликали майстра. Він сказав, що необхідно замінити і мотор, і компресор. Ремонт обійшовся в копієчку. Причина поломки апарата, як зазначив майстер, полягала в їзді автомобіля дорогою з незадовільним покриттям на великій швидкості, що спричинило трясіння і вібрації агрегату і, зрештою, його поломку.

Щоб уникнути подібних казусів, рекомендуємо замовити перевезення холодильника у професіоналів. Фахівці перед транспортуванням знайомляться з інструкцією до побутової техніки, де зазвичай прописані рекомендовані способи перевезення. У процесі доставки потрібно суворо дотримуватися рекомендацій, знати, як правильно встановити та закріпити холодильний агрегат, щоб не вивести з ладу компресор, а також інші деталі та вузли.

Щоб перевезення пройшло без проблем, скористайтеся такими порадами:

 1. Холодильник слід встановлювати вертикально для мінімізації ризиків виникнення поломки, особливо якщо це холодильники з технологією розморожування No Frost.
 2. Якщо габарити транспортного засобу не дозволяють закріплювати агрегат вертикально до борту автомобіля, його слід класти на бік. При положенні на спині або на дверцятах можуть вийти з ладу важливі деталі - дисплей, дверний механізм, витекти фреон тощо. При цьому трубки з охолоджувачем необхідно повинні бути розташовані вертикально вгору.
 3. Знімні деталі у вигляді поличок, коробів, скляних перегородок, лотків для яєць необхідно зняти та упакувати їх окремо.
 4. Під час навантаження техніки в автомобіль не слід піднімати холодильник за відчинені дверцята або ручки, що може спричинити деформацію і псування фурнітури.
 5. Необхідно міцно закріплювати болтами або міцними ременями компресор. Важливо не допускати трясіння компресора під час перевезення. Для цього холодильну шафу всередині кузова необхідно міцно закріплювати ременями, щоб не допустити її руху або падіння під час поїздки.
 6. Рекомендується встановлювати агрегат якомога ближче до кабіни водія, де тряска автомобіля істотно менша, ніж у кінці фургона.
 7. Транспортування слід здійснювати дорогою з хорошим, рівним покриттям на середній швидкості. За наявності нерівностей, ям і лежачих поліцейських на шляху прямування потрібно їхати повільно, щоб не допускати хитавиці, трясіння і ривків, без жорсткого і сильного гальмування.
 8. Доставлена до місця призначення холодильна техніка має простояти кілька годин для того, щоб дати змогу відстоятися оливі, що змащує двигун. Якщо температура довкілля під час перевезення була мінусовою, слід запускати агрегат через добу, щоб підмерзле і загусле мастило не призвело до поломки механізмів.

Що якщо послугу з перевезення холодильника буде виконано неправильно?

За рекомендацією виробників, користуючись послугами з перевезення холодильників, апарат слід транспортувати у вертикальному положенні для того, щоб не допустити наступних поломок:

 • Деформація дверних петель. Вони можуть розбовтатися і недостатньо сильно притискати двері, внаслідок чого холодильник перестане тримати температуру. Дверні петлі не розраховані на горизонтальне положення і можуть просто прийти в непридатність.
 • Масло може змішатися з холодоагентом. Двигун холодильника змащується за допомогою спеціального масла, яке забезпечує безшумність роботи пристрою. При горизонтальному розташуванні агрегату під час перевезення масло може потрапити в компресор і забити канали.
 • Поломка робочих вузлів. При трясці на дорозі з неякісним покриттям можлива поломка кріплень компресора, прийти в непридатність патрубки або розірватися з'єднувальні кабелі, що йдуть до мікросхем.
 • Зсув мотора з пружин на апаратах із системою розморожування No Frost. У таких холодильниках застосовується пружинна підвіска для мінімізації вібрацій компресора, але в разі тривалого перебування в положенні "лежачи", двигун може з неї злетіти.
 • Пошкодження шару теплоізоляції. Перевезення техніки на задній стінці часто може призвести до подібних наслідків, але в багатьох випадках воно все ж дозволене.

Що потрібно зробити перед тим, як замовити перевезення холодильника?

Перед тим, як звернутися в транспортну компанію і замовити перевезення холодильника з вантажниками, краще заздалегідь підготувати апарат до перевезення. Для цього слід:

 1. Розморозити і просушити апарат. Під час переїзду взимку волога на агрегаті може замерзнути й деформувати його вузли та деталі. Рекомендується перед переїздом розморозити й добре просушити техніку всередині, залишивши відкритими дверцята на кілька годин.
 2. Звільнити холодильник. Витягніть полички, шухляди та скляні перегородки, оберніть їх пухирчастою плівкою або папером і проклейте зверху скотчем.
 3. Закріпити компресор. Тряска і вібрації під час їзди можуть спричинити як поломку і тріщини в трубках, так і вихід з ладу всього апарата. Сучасні холодильники оснащені транспортувальними болтами на компресорі, які поставляються в комплекті. Їх слід закрутити так, щоб компресор не вібрував під час переміщення. За відсутності транспортувальних болтів рекомендується з усіх боків обгорнути компресор поролоном або великою кількістю тканини. Але краще відвідайте найближчий будівельний гіпермаркет і докупіть транспортувальні болти для своєї моделі холодильної шафи.
 4. Зафіксувати дверцята. Це можна зробити за допомогою липкої стрічки, мотузки або ременів і потрібно для того, щоб дверцята холодильника не відчинилися в найбільш невідповідний момент.
 5. Упакувати апарат. Це мінімізує ризик деформації корпусу і появи на ньому подряпин. Для цього можна використовувати пухирчасту плівку або гофрований картон.
 6. Заклеїти ніжки. Їх слід обернути м'якою ганчіркою або поролоном, щоб уникнути появи подряпин на підлозі під час встановлення холодильної камери на новому місці.

Як упакувати холодильник перед транспортуванням?

Перед перевезенням холодильника з вантажниками обов'язково подбайте про упаковку або попросіть представників мувінгової компанії взяти її з собою. Тут можливі такі варіанти:

 • Оригінальна коробка. Якщо заводська упаковка збереглася, використовуйте її, це мінімізує ризики пошкодження під час транспортування. Крім того, в коробці зазвичай передбачені зручні ручки для перенесення холодильника.
 • Поролон. За відсутності коробки, чудовим матеріалом для пакування слугує товстий поролон (від 40 мм), який допоможе вберегти холодильник від негативних наслідків при трясці або ударі.
 • Гофрований картон. Його листами обертають апарат і закріплюють скотчем. Листовий транспортувальний картон можна купити в "Епіцентрі" або будь-якому іншому магазині будматеріалів.

Вартість перевезення холодильника по Києву

Щоб дізнатися точну вартість вантажоперевезення, зверніться до диспетчера транспортної компанії телефоном. Загалом на ціну послуг з перевезення холодильника по Києву впливають кілька різних параметрів:

 1. Габарити холодильника. Для транспортування великих і важких холодильників потрібно задіяти більше вантажників і додаткового такелажного обладнання, що може збільшувати вартість послуги.
 2. Маршрут перевезення. Оплата послуг транспортної компанії нараховується погодинно, а тому безпосередньо залежить від дальності маршруту. Під час транспортування в передмістя Києва, додаткова плата нараховуватиметься за кожен кілометр у дорозі за містом.
 3. Умови навантаження і розвантаження. Якщо в будівлі немає вантажного ліфта, нараховується додаткова оплата за поверховість. Також відіграє роль те, на скільки широкі дверні прорізи в приміщенні та на скільки ускладнений під'їзд до будівлі на великій машині.

Ціни на перевезення холодильника по Києву

Мінібус 1,5 тонни
 • Мінімальне замовлення 450 грн (до 5 км)/год
 • Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
 • + по Києву та
  за містом в обидві сторони з 6-го км
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 3 м
 • Висота 1.80 м
 • Ширина 1.50 м
 • Об'єм 5 кубів
Розрахувати зараз
Максібус 2 тонни
 • Мінімальне замовлення 500 грн/2 год
 • Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 4 м
 • Висота 1.8 м
 • Ширина 1.7 м
 • Об'єм 10 кубів
Розрахувати зараз
Тритонний фургон 3 тонни
 • Мінімальне замовлення 1200 грн/2 год
 • Більше 2-х годин 350 грн/ 1 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 4 м
 • Висота 1.8 - 2 м
 • Ширина 1.7 - 2 м
 • Об'єм від 10 до 18 кубів
Розрахувати зараз
П'ятитонна вантажівка 5 тонник
 • Мінімальне замовлення 2000 грн/3 год
 • Більше 3-х годин 600 грн/ 1 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  25 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 6 м
 • Висота 2.40 м
 • Ширина 2.40 м
 • Об'єм від 25 до 36 кубів
Розрахувати зараз
Десятитонний автомобіль 10 тонник
 • Мінімальне замовлення 3000 грн/ 3 год
 • Більше 3-х годин 650 грн/ 31 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  25 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 7,5 м
 • Висота 2.40 м
 • Ширина 2.40 м
 • Об'єм від 40 до 48 кубів
Розрахувати зараз
Фура 20 тонник
 • Мінімальне замовлення 5500 грн/ 4 год
 • Більше 4-х годин 550 грн/ 30 хв
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  30 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 23 м
 • Висота 2.70 м
 • Ширина 2.50 м
 • Об'єм від 86 кубів
Розрахувати зараз
Послуги вантажників погодинно

Міцні та акуратні вантажники швидко та дбайливо доставлять ваш вантаж по Києву та області. Оперативність, доступна ціна, супер якість роботи.

 • Година роботи: 150 грн
 • Мінімальне замовлення: 600 грн
 • Поверховість: 5 грн/поверх
 • Вантажник на будматеріали: 170 грн/год
Замовити
Професійні вантажники
Замовити розрахунок

Ми працюємо без вихідних.
Прийом замовлень з 7:00 до 23:00

телефон компании (067) 558 88 38 (093) 518 88 38 (050) 458 88 38

emailgruzoperevozka.kiev@gmail.com

facebookНаша сторінка у Facebook

адресс м. Київ вул. Волхівська, 10