Пасажирські перевезення у м. Київ та Бориспіль

Комфортні та надійні пасажирські перевезення у Києві. Екскурсії, заходи, трансфер - перевеземо будь-яку кількість пасажирів.

Замовити
Вантажне таксі

Ford Tranzit

130 грн

Пассажирские перевозки в г. Киев и Борисполь Форд Транзит Пассажирские перевозки в г. Киев и Борисполь цена

 

Автомобіль ідеально підходить для бізнес-поїздок, трансферу з аеропорту або вокзалу. Цей бус пасує для організації урочистих заходів, виїзду на природу, а також інших переїздів для невеликих груп людей.

 

Мін.замовлення по Києву: 2 + 1
Ціна: від 130 грн/год
За Київ 5 грн/км
8 пос.мест
Трансфер 700 грн


Ford Tranzit

170 грн

Пассажирские перевозки в г. Киев Пассажирские перевозки в г. Киев и Борисполь

 

Якщо Вам потрібен сучасний і комфортабельний транспорт для колективної поїздки, святкування весіль, трансферу в аеропорт, перевезення дітей або для будь-яких інших заходів, ми будемо раді надати Вам комфортне авто!

 

Мін.замовлення по Києву: 2 + 1
Ціна: від 170 грн/год
За Київ 6 грн/км
16 пос.мест
Трансфер 800 грн

Пасажирські перевезення по Києву - Інка-Транс

Вам потрібен мікроавтобус для екскурсії по Києву або для корпоративного заходу? Вас цікавить оренда мікроавтобуса в Києві з водієм? Компанія з перевезень в Києві Інка-Транс пропонує оренду комфортабельного транспорту різного класу. Ми здійснюємо пасажирські перевезення по Києву та Київській області. Замовляйте туристичний транспорт для пасажирських перевезень, екскурсій, трансферів з аеропорту або вокзалу.

Наші кваліфіковані та досвідчені водії працюють на комфортабельних мікроавтобусах, розрахованих на 8 і 16 посадочних місць. А ввічливі менеджери підберуть для Вас найкращий для вашої мети транспорт - для екскурсії, трансферу групи з аеропорту до готелю або для ділової поїздки. В автопарку Інка-Транс є мікроавтобуси, автобуси, легкові автомобілі.

Пасажирські перевезення для приватних осіб і для комерційних організацій

Ми працюємо як з приватними особами, так і з комерційними та громадськими організаціями. Перевага пасажирських перевезень від Інка-Транс - це доступні ціни. Наші розцінки виявляються вигідними і доступними не тільки комерційним і суспільним організаціям, а й приватним особам. Пропонуємо всі послуги з автомобільних перевезень.

Наші послуги з пасажирських перевезень:

Менеджери Інка-Транс завжди підійдуть до замовлення індивідуально і нададуть Вам послуги, адаптовані до Ваших цілей і потреб.

Переваги пасажирських перевезень з Інка-Транс

Які ціни на пасажирські перевезення у Києві?

Всі ціни на пасажирські перевезення у Києві зазначено на сторінці «Тарифи» нашого сайту. Ціна перевезення залежить від виду замовлення. Пасажирські перевезення у нас поділяються на:

Якщо Вам потрібне пасажирське перевезення на 9 місць, то, згідно з нормами, наша компанія надасть Вам мікроавтобус. Такі транспортні засоби відносяться до категорії В. Якщо у вашій групі пасажирів більше 10, то Вам вже потрібно замовляти автобус, що відноситься до транспорту категорії D. Таке замовлення буде коштувати дорожче. На кожне замовлення і на кожен вид транспорту у нас є кваліфікований водій, який має відповідну ліцензію.

Як замовити пасажирські перевезення в Києві?

Замовити мікроавтобуси в Інка-Транс Ви зможете, зателефонувавши за контактним телефоном або заповнивши контактну форму, розміщену на нашому сайті. Вам достатньо оформити замовлення, вказавши число пасажирів і дату. Наші менеджери самі підберуть для Вас оптимальний транспортний засіб і водія.
Такий спосіб замовлення пасажирських перевезень дозволить заощадити час і кошти. Ми передзвонимо через 30 секунд! Кваліфіковані і спеціально навчені співробітники Інка-Транс забезпечать Вам комфорт і безпеку! Ми беремо на себе всю турботу про поїздку, що дозволить Вам відпочити під час подорожі.

Замовити розрахунок

Ми працюємо без вихідних.
Прийом замовлень з 7:00 до 23:00

телефон компании (044) 362 78 38; (067) 558 88 38; (093) 518 88 38; (050) 458 88 38;

emailgruzoperevozka.kiev@gmail.com

facebookНаша сторінка у Facebook

адресс м.Київ вул.Волхівська 10, офіс 6