Офісний переїзд у Києві

Перевеземо оргтехніку, меблі, архіви та сервери. Професійні вантажники допоможуть швидко та недорого перевезти офіс на нове місце.

Замовити
Переїзд офісів у Києві

Офісний переїзд у Києві — популярна та відповідальна послуга, яку мають надавати лише мувінгові компанії з великим досвідом. Наша компанія Інка-Транс бере на себе повну відповідальність за переїзд, звільняючи своїх клієнтів від необхідності розв'язувати численні питання.

Пакування та перевезення вантажу, послуги вантажників та експедитора, такелажні роботи — всі ці турботи можна перекласти на наших професіоналів. Довіривши всі аспекти перевезення нашим фахівцям, Ви можете бути впевнені у збереженні меблів та оргтехніки, а також у тому, що переїзд офісу пройде швидко та легко.

Які види офісного переїзду бувають?

Офісний переїзд із вантажниками

З нашої практики можна виділити кілька основних типів офісного переїзду:

 • Малий. Підходить для компаній, у яких працює до 5 осіб. Меблів небагато — кілька столів та стільців, одна шафа, оргтехніка та особисті речі співробітників. Для вантажоперевезення буде достатньо мікроавтобуса, вантажопідйомністю півтори тонни. Весь процес може зайняти менше часу і виявитися швидшим і дешевшим, навіть у порівнянні з переїздом в іншу квартиру.
 • Середній. У таких компаніях улаштовано до десяти співробітників. Окрім особистих речей та комп'ютерів у приміщенні є габаритні меблі – шафи для документів, ресепшен, довгі столи для переговорів. Для такого переїзду знадобиться більш місткий транспорт із довгими бортами, наприклад, «Газель» або її аналоги.
 • Великий. В офісі працевлаштовано понад 10 осіб. Перевозиться великий обсяг вантажу, включаючи великогабаритні меблі. Вам знадобиться 5-тонна вантажівка або кілька рейсів на «Газелі». Після прибуття першої партії, одна група вантажників займеться розвантаженням на новому місці, а ще частина поїде за майном компанії, що залишилося.

Що включає послугу з переїзду офісу?

Організація офісного переїзду – це комплексна пропозиція, що включає набагато більше, ніж просто вантажоперевезення. Вона включає кілька основних етапів:

 1. Оцінка вартості та обсягів. Представник мувінгової компанії приїжджає на місце для оцінки масштабу та складності перевезення. Менеджер вивчає графік роботи бізнес-центру, дізнатися про наявність вантажного ліфта та паркувальних місць для вантажного автомобіля. Це дає можливість визначити потрібний для здійснення вантажоперевезення час, підібрати матеріали для пакування та відповідний транспорт.
 2. Пакувальні роботи. Співробітники транспортної компанії приїжджають на об'єкт із пакувальними матеріалами (коробки, пухирчаста плівка, стрейч, скотч, картон), а також інструментами. Вони допомагають співробітникам офісу запакувати в коробки їхні особисті речі та документи з архіву, а також промаркувати та підписати коробки. Це дозволяє легко знайти потрібну коробку при розвантаженні на новому місці.
 3. Демонтаж офісних меблів. Якщо послуга офісного переїзду надається «під ключ», Вам не доведеться турбуватися про придбання шурупокрута та ключів для відкручування конфірматів. Наші співробітники акуратно розберуть шафи та столи, запакують їх належним чином і зберуть їх на місці розвантаження.
 4. Послуги вантажників. Їхнє завдання полягає у завантаженні меблів та коробок в автомобіль, а також розвантаженні транспорту в новому офісі. Для прискорення роботи вони можуть застосовувати спеціальний інвентар (ремені, рокли, візки та інше).
 5. Розташування в новому офісі. Оскільки в процесі пакування всі деталі меблів та коробки були пронумеровані, вантажники швидко розташують їх у відповідних кабінетах нового офісу. Як наслідок, компанія зможе оперативно відновити роботу, перервану через офісний переїзд.

Коли потрібно замовити офісний переїзд із вантажниками?

Замовити послуги з переїзду офісу

Переїзд офісу в Києві відбувається досить часто. Серед найбільш поширених причин можна виділити такі:

 • Розширення компанії. Збільшення кількості співробітників може призвести до того, що поточний офіс стає занадто, тоді керівництво змушене шукати приміщення з більшою квадратурою.
 • Вихід на новий ринок. Компанія, яка спочатку була заснована у передмісті Києва, вирішує розширитися та відкриває офіс у столиці.
 • Зміна умов оренди. Коли офісний центр підіймає ставку за квадратний метр, не всі орендарі мають кошти, щоби платити за новими тарифами. У таких випадках може бути ухвалено рішення переїхати до іншого району Києва.
 • Оптимізація робочого простору. Завдяки переведенню частини співробітників на віддалення компанія може скоротити витрати, переїжджаючи в менше за площею та вартістю приміщення.
 • Покупка офісу у власність. Якщо компанія отримує своє приміщення, продовжувати оплачувати оренду в іншому місці стає нераціонально.

Як підготувати офіс до переїзду?

Перед тим, як замовити офісний переїзд, краще визначитися з тим, які роботи виконуватимуться співробітниками компанії, а які будуть довірені фахівцям. За бажання Ви можете взяти на себе такі завдання:

 1. Підготовка до переїзду. Оцініть кількість речей та оргтехніки та визначтеся, чи потрібні будуть додаткові послуги — допомога вантажників, пакувальні матеріали, підключення техніки.
 2. Підготовка та маркування коробок. На кожній коробці маркером напишіть, що зберігається всередині, назва відділу або прізвище власника для легкого пошуку на новому місці. Важливі документи упаковуйте окремо, щоб нічого не загубилося під час переїзду.
 3. Розбирання та підготовка меблів. Розберіть великогабаритні меблі для економії місця у вантажівці та запобігання пошкодженням під час поїздки. Полиці, офісні крісла та тумбочки можна перевозити у зібраному вигляді. Ящики краще витягнути зі столів та тумб, щоб вони не відкривалися, або заклеїти їх скотчем.
 4. Пакування офісної техніки. Використовуйте рідні коробки або гофрокартон, пінопласт та пухирчасту плівку. Позначте коробки з моніторами написами «крихке», щоб вантажники були з ними особливо обережні. Не перевертайте та не кладіть на бік ксерокси та принтери, щоб чорнило не вилилося в машині.
 5. Підготовка документації. Розсортуйте документи перед пакуванням - непотрібні утилізуйте, а особливо важливі можна на якийсь час розмістити в банк для відповідального зберігання. Складіть актуальний перелік документів, щоб переконатися в наявності після переїзду.

Якщо Ви волієте не витрачати власний час та зусилля, розгляньте можливість замовити переїзд офісу з вантажниками «під ключ». Тоді співробітники компанії самостійно розберуть меблі, запакують документи та розставлять їх у новому офісному центрі.

Які особливості потрібно знати під час перевезення офісу?

Офісний переїзд має низку відмінностей, якщо порівнювати його з квартирним. Зважаючи на ці моменти, переїзд вимагатиме набагато менше часу та зусиль:

 • Важлива роль швидкості. Оперативність перевезення є вкрай важливою для мінімізації простою в роботі компанії та зниження продуктивності співробітників. Що менше часу займає переїзд, то швидше фірма зможе повернутися до повноцінної роботи.
 • Організаційні моменти. Заздалегідь уточніть графік роботи нового офісу, а також отримайте дозвіл на в'їзд вантажного транспорту на територію підприємства чи бізнес-центру. Це допоможе не витрачати цей час при переїзді. Заздалегідь продумайте, на якому майданчику найзручніше здійснювати вивантаження та постарайтеся, щоб це місце ніхто не зайняв до Вас.
 • Перевезення дорогого обладнання. Комп'ютери, ноутбуки та сервери часто містять важливу інформацію, критичну для роботи компанії. Приділіть особливу увагу обережності під час перевезення такого обладнання. Використовуйте надійне пакування, оберніть пристрої пухирчастою плівкою або іншими матеріалами, що амортизують, і позначте коробки написом «крихке».
 • Робота з цінними документами. Особливо важлива документація зазвичай зберігається у сейфах, що суттєво ускладнює транспортування. Для переміщення вантажники використовують спеціальні ремені. Крім того, перенесення сейфів не можна довіряти новачкам, оскільки без спеціальних знань це може бути небезпечним для їхнього здоров'я. Якщо сейф відсутній, важливо правильно запакувати документи. Використовуйте для цього міцні коробки, загорнуті в захисну плівку, та маркуйте їх, щоб легко знайти потрібне на новому місці.

Від чого залежить вартість офісного переїзду?

Вартість офісного переїзду в Києві

Кінцева ціна на переїзд офісу в Києві складається з наступних факторів:

 1. Тип та розмір автомобіля. Чим більша вантажопідйомність авто, тим вищий тариф на перевезення. Вибір відповідної вантажівки залежить від загального обсягу вантажу. Якщо Ви не впевнені, який автомобіль замовити для переїзду офісу, зверніться до нашого диспетчера для консультації та підбору оптимального варіанту.
 2. Чи потрібне пакування. При використанні наших пакувальних матеріалів та допомоги професійних пакувальників загальна вартість офісного переїзду дещо зросте. Якщо Ваші співробітники запакують усі самі – додаткова плата не буде потрібна.
 3. Розбирання та збирання меблів. Габаритні меблі краще розібрати при переїзді - тоді вони займатимуть менше місця в кузові та знизиться ризик її пошкодження під час транспортування. Якщо Вам потрібна ця послуга, це також вплине на загальний тариф.
 4. Бригада вантажників. Звичайно, співробітники можуть перенести свої речі і самі, але використання професіоналів допоможе забезпечити безпеку та збереження вантажу, а також уникнути ризику травм або пошкоджень майна під час самостійного навантаження. Послуги вантажників передбачають погодинний тариф, а також доплату за поверховість за відсутності ліфта.

Ціни на офісний переїзд у Києві

Мінібус 1,5 тонни
 • Мінімальне замовлення 450 грн (до 5 км)/год
 • Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
 • + по Києву та
  за містом в обидві сторони з 6-го км
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 3 м
 • Висота 1.80 м
 • Ширина 1.50 м
 • Об'єм 5 кубів
Розрахувати зараз
Максібус 2 тонни
 • Мінімальне замовлення 500 грн/2 год
 • Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 4 м
 • Висота 1.8 м
 • Ширина 1.7 м
 • Об'єм 10 кубів
Розрахувати зараз
Тритонний фургон 3 тонни
 • Мінімальне замовлення 1200 грн/2 год
 • Більше 2-х годин 350 грн/ 1 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 4 м
 • Висота 1.8 - 2 м
 • Ширина 1.7 - 2 м
 • Об'єм від 10 до 18 кубів
Розрахувати зараз
П'ятитонна вантажівка 5 тонник
 • Мінімальне замовлення 2000 грн/3 год
 • Більше 3-х годин 600 грн/ 1 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  25 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 6 м
 • Висота 2.40 м
 • Ширина 2.40 м
 • Об'єм від 25 до 36 кубів
Розрахувати зараз
Десятитонний автомобіль 10 тонник
 • Мінімальне замовлення 3000 грн/ 3 год
 • Більше 3-х годин 650 грн/ 31 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  25 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 7,5 м
 • Висота 2.40 м
 • Ширина 2.40 м
 • Об'єм від 40 до 48 кубів
Розрахувати зараз
Фура 20 тонник
 • Мінімальне замовлення 5500 грн/ 4 год
 • Більше 4-х годин 550 грн/ 30 хв
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  30 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 23 м
 • Висота 2.70 м
 • Ширина 2.50 м
 • Об'єм від 86 кубів
Розрахувати зараз
Послуги вантажників погодинно

Міцні та акуратні вантажники швидко та дбайливо доставлять ваш вантаж по Києву та області. Оперативність, доступна ціна, супер якість роботи.

 • Година роботи: 150 грн
 • Мінімальне замовлення: 600 грн
 • Поверховість: 5 грн/поверх
 • Вантажник на будматеріали: 170 грн/год
Замовити
Професійні вантажники
Замовити розрахунок

Ми працюємо без вихідних.
Прийом замовлень з 7:00 до 23:00

телефон компании (067) 558 88 38 (093) 518 88 38 (050) 458 88 38

emailgruzoperevozka.kiev@gmail.com

facebookНаша сторінка у Facebook

адресс м. Київ вул. Волхівська, 10