Офісний переїзд у м. Київ: швидко і надійно

Інка-Транс - надійний партнер для вашого бізнесу під час транспортних перевезень. Архіви, сервери, оргтехніка та меблі. Переїзд у новий офіс буде для Вас комфортним. Все зробимо за Вас!

Замовити

ОФІСНИЙ ПЕРЕЇЗД З ІНКА-ТРАНС: НАШ АВТОПАРК

1.5 тонн (9 кубів)

Грузоперевозки Киев 1,5 тонн

Довжина - 3 м

Висота - 1.80 м

Ширина - 1.70 м

Об’єм - 9 m3

Грузоперевозки Киев 1,5 тонн цена
360грн. за 2 години
Подальша ціна 120грн/год

Подача автомобіля від 30 до 60 хвилин
Замовити

1.5 тонн (15 кубів)

Грузоперевозки Киев 15 кубів

Довжина - 4 м

Висота - 2.20 м

Ширина - 1.90 м

Об’єм - 18 m3

Грузоперевозки Киев 15 кубок цена
420грн. за 2 години
Подальша ціна 140грн/год

Подача автомобіля від 30 до 60 хвилин
Замовити

3.0 тонни

Грузоперевозки Киев 3 тонник

Довжина - 4 м

Висота - 2 м

Ширина - 2 м

Об’єм - 18 m3

Грузоперевозки Киев 3 тонник цена
600грн. за 2 години
Подальша ціна 200грн/год

Подача автомобіля від 30 до 60 хвилин
Замовити

5 тонн

Грузоперевозки Киев 5 тонник

Довжина - 6 м

Висота - 2.40 м

Ширина - 2.40 м

Об’єм - 36 m3

Грузоперевозки Киев 5 тонник цена
1000грн. за 3 години
Подальша ціна 300грн/год

Подача автомобіля від 30 до 60 хвилин
Замовити

10 тонн

Грузоперевозки Киев 10 тонник

Довжина - 7.5 м

Висота - 2.40 м

Ширина - 2.40 м

Об’єм - 48 m3

Грузоперевозки Киев 10 тонник цена
1600грн. за 3 години
Подальша ціна 400грн/год

Подача автомобіля від 30 до 60 хвилин
Замовити

Інка-Транс - швидкий і ефективний офісний переїзд

Компанія «Інка-Транс» здійснить Ваш офісний переїзд у Києві і по Київській області якісно, ​​швидко і професійно.

Офісний переїзд - складне завдання для керівника і підприємця, але просте для досвідчених фахівців з вантажних перевезень. Офісний переїзд з нами - завжди правильний вибір для Вас і Вашого бізнесу.

«Час - це гроші» - гасло будь-якого успішного бізнесу. Фахівці та вантажники Інка-Транс допоможуть заощадити Вам дорогоцінний час, виконавши роботу кваліфіковано та швидко.

За роки роботи Інка-Транс зарекомендувала себе з найкращої сторони. У нас - великий автопарк і база постійних клієнтів, задоволених нашою роботою. Крім того, у нас - повний спектр послуг на вантажні перевезення у м. Київ. Інка-Транс - одна з найнадійніших транспортних фірм.

Офісний переїзд у Києві - без вихідних, цілодобово

Ми надаємо послуги з офісного переїзду у Києві щодня без вихідних, цілодобово, по всьому Києву. Щоб гарантувати Вам вдалий офісний переїзд, ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, обговорюємо деталі переїзду, тип вантажу і транспорту, термін доставки і вартість послуг. Ви замовляєте, що саме і за якою адресою необхідно доставити, а ми все робимо за Вас.

Дбайливе перевезення офісних меблів, комп'ютерної техніки

Інка-Транс швидко і акуратно здійснює перевезення офісних меблів, комп'ютерної та оргтехніки, промислового обладнання, всього вмісту складів, офісних паперів і будь-яких інших предметів.

Зростання числа офісних переїздів в Києві

У Києві працює велика кількість офісів, підприємств і фірм. Всі вони розвиваються, відкривають філії, розширюються. Відповідно багато компаній змушені перебиратися в офіси, де більше простору, більше комфорту. Крім того, компанії часто переїжджають у приміщення у кращому районі. Сприятливі умови для розвитку бізнесу у Києві прямо впливають на зростання кількості офісних переїздів. А з завданням перевезення вантажів Вам допоможе впоратися Інка-Транс.

Чому компанії обирають нас для офісного переїзду у Києві?

Компанії у Києві довіряють нам, тому, що знають, що з Інка-Транс отримають якісне перевезення офісних меблів і комп'ютерної техніки. Наші вантажники працюють швидко, якісно і дбайливо. Ми надійно вантажимо речі і меблі, закріплюємо і доставляємо цілими і неушкодженими. Якість роботи і дбайливе ставлення дає вам впевненість в тому, що ми неначе перенесемо Ваш офіс в інше місце.

Що входить в офісний переїзд?

Офісний переїзд - це комплекс робіт з метою переміщення всіх офісних меблів, паперів і всіх робочих місць на нове, якісно краще місце. У список для перевезення входять столи, комп'ютери, робочі шафи, побутова техніка, канцелярські речі ітді. Всі речі ретельно упаковуються.

Переваги Інка-Транс в офісному переїзді

Особливості офісного переїзду в Києві

На відміну від інших видів вантажоперевезень, наприклад таких як звичайне вантажне таксі в Києві або квартирний переїзд, офісний переїзд має свої особливості. Наша компанія їх відмінно знає, щоб швидко перевезти Ваш офіс на нове місце у м. Київ.

Основний виклик офісного переїзду для фірми або компанії - це обмеженість у часі. Компанія повинна переїхати у новий офіс якомога швидше, щоб не втратити дорогоцінний час, можливості, клієнтів і прибутку. Крім того, необхідно ретельно спланувати хід переїзду і максимально точне перенесення робочих місць на нові у новому приміщенні. Таким чином, ми гарантуємо швидку адаптацію ваших співробітників до нового робочого місця.

Етапи офісного переїзду в Києві

Ціни на офісний переїзд у м. Київ

Вартість офісного переїзду у Києві залежить від того, що саме ви перевозите і від відстані між новим і старим офісом. Крім того, на ціну впливає число вантажників, тип автомобілю і їх кількість. Потрібно також враховувати складання, розбирання меблів і упаковку в тому випадку, якщо ви її замовляєте. Кожен офісний переїзд особливий і ціна встановлюється індивідуально, згідно з нашими цінами на вантажні перевезення у Києві.

Запорука успішного переїзду в новий офіс з Інка-Транс

Замовте офісний переїзд у компанії Інка-Транс і Вам буде забезпечено висока якість послуг. Запорукою успіху є наступні фактори:

Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб ваш офісний переїзд виявився легкою і приємною подією в житті вашої компанії.

Переїжджайте з компанією Інка-Транс і Ви не помітите самого переїзду. В один день ви просто опинитеся в новому комфортабельному офісі. Інка-Транс - гарантія вашого успішного переїзду в новий офіс в Києві.Замовити розрахунок

Ми працюємо без вихідних.
Прийом замовлень з 7:00 до 23:00

телефон компании по грузоперевозкам Киев (044) 362 78 38; (067) 558 88 38; (093) 518 88 38; (050) 458 88 38;

email Грузоперевозки в Киевеgruzoperevozka.kiev@gmail.com

адресс компании по грузоперевозкам Киев м.Київ вул.Волхівська 10, офіс 6