Вивезення будівельного сміття в Києві

Ми вивеземо будь-яке сміття, і залишимо після себе чистоту і порядок.

Замовити
Вивезення великогабаритного сміття

При будівництві нового ЖК або проведенні ремонту неминуче утворюються гори будівельного сміття. Це може стати справжньою проблемою для власника нерухомості, адже потрібно розібратися з тим, як утилізувати старі меблі, керамічну плитку, уламки цегли, шматки бетону та інші будівельні відходи.

Очевидне рішення — винесення сміття до найближчого контейнера. Але це не тільки може зашкодити екології, а ще й протизаконно. В Україні за це передбачено чималий штраф, а для юридичних осіб він ще більше.

Самостійний вивіз сміття на полігон може бути дуже скрутним, адже для цього потрібна велика машина, яку не шкода забруднити. Ось чому для вивезення будівельного сміття у Києві краще звернутися до спеціалізованої компанії, яка надасть потрібну техніку та навчений персонал з відповідною кваліфікацією.

Як законно організувати вивезення сміття після ремонту?

Згідно із законом України, будівельне сміття потрібно вивозити на спеціальні звалища, розташовані за межами міської забудови. Порядок дій у такому разі відрізнятиметься залежно від того, кому саме потрібні послуги з вивезення сміття.

Приватні особи

Будівельні відходи неможливо вивезти на легковому автомобілі через їх обсяг та вагу. До того ж якщо вас зупинить поліція, вам випишуть штраф за відсутність необхідної дозвільної документації.

Після завершення ремонту, зверніться до керуючої компанії Вашого будинку (ЖЕК, ОСББ) та повідомте про наявність будівельного сміття. Якщо компанія надає послуги з вивезення таких відходів, вона виставить Вам рахунок в рамках комунальних платежів.

Інакше потрібно замовити вивіз сміття у спеціалізованої компанії, яка доставить його на звалище. Професійні вантажники розфасують сміття по мішках і завантажать у спеціалізований вантажний автомобіль, після чого відходи будуть доставлені на найближче сміттєзвалище. .

Компанія забудовник

Ремонтна бригада або представник забудовника житлового комплексу може укласти договір на вивіз будсміття зі спеціалізованими компаніями. Диспетчер допоможе визначитися з вибором відповідного транспорту або оцінити обсяг робіт безпосередньо на об'єкті.

Ви також можете самостійно вивезти будівельне сміття на спеціалізований полігон. Але при цьому враховуйте, що в'їзд на територію звалища зазвичай платний і вартість залежить від обсягу відходів, що перевозяться.

У яких випадках необхідний вивіз сміття з вантажниками?

Послуги з вивезення будівельного сміття з вантажниками зазвичай потрібні у таких випадках:

 • Після ремонту. Будівельні або ремонтні роботи зазвичай генерують великий обсяг відходів, який потрібно правильно утилізувати.
 • При переїзді. Часто старі меблі або залишки будматеріалів вважають за краще не перевозити в нове житло. У такому випадку потрібна утилізація.
 • Після заміни вікон. Старі дерев'яні рами досить важкі та громіздкі, тому вивезти їх на своїй легковій машині не вдасться. При цьому можливо знадобляться послуги демонтажу старої віконної конструкції перед встановленням нової.
 • Після заміни покриття для підлоги. У цьому випадку потрібно позбутися старого лінолеуму або дерев'яного паркету, що віджив своє.
 • Після демонтажу стін аварійних будівель та проведення будівельних робіт. У такому разі часто залишаються шматки армованого бетону або уламки цегляної кладки.

Важливо пам'ятати, що будівельне та інше великогабаритне сміття має бути утилізовано у спеціально призначених для цього місцях. Його не можна розміщувати біля звичайних баків для сміття або захаращувати їм сходові прольоти між поверхами. Це не тільки не сподобається Вашим сусідам, а й призведе до штрафів.

Які види будсміття можна вивезти?

Все сміття, що залишилося після ремонту, можна умовно розділити на кілька категорій, кожна з яких вимагає свого підходу до вивезення та утилізації:

Великогабаритне сміття

Сюди відносяться старі двері, вікна, великі шматки стін та стель, а також велика побутова техніка та меблі. Для вивезення великогабаритного сміття використовується спеціальна техніка та такелажне обладнання, оскільки його розмір та вага суттєво перевищують габарити звичайних сміттєвих баків.

При здійсненні замовлення на вивезення великогабаритних відходів потрібно попередити про наявність диспетчера транспортної компанії, щоб вона змогла забезпечити наявність вантажної техніки відповідного тоннажу.

Будівельне сміття

Це менші відходи, які утворюються в процесі будівництва або ремонту. До них відносять уламки бетону, шматки цегли, дерев'яну лиштву, металеву арматуру, пластикові труби, а також старі умивальники, унітази та елементи оздоблення.

Відповідальність за вивезення такого сміття зазвичай лежить на приватних особах чи організаціях, які проводили будівельні чи ремонтні роботи. Найкращим рішенням буде звернутися до спеціалізованої компанії, яка забезпечить правильну утилізацію цих відходів відповідно до чинного законодавства.

Дрібні відходи

Сюди можна віднести будь-які сипкі будматеріали — пісок, щебінь, цемент, вапно, а також будівельний пил, дрібні уламки та обрізки матеріалів. Таке сміття зазвичай упаковується в мішки для зручності навантаження та транспортування. Попри свій малий розмір, ці відходи також потребують правильної утилізації, оскільки можуть забруднювати довкілля.

Небезпечні відходи

Акумуляторні батареї, брухт свинцю, деякі різновиди фарб, розчинників та інших хімічних речовин класифікуються як небезпечні відходи. Ці матеріали можуть загрожувати довкіллю або здоров'ю людини, якщо вони не переробляються або утилізуються належним чином.

Вивіз та утилізація небезпечних відходів потребують спеціальних знань та обладнання, а також суворого дотримання норм та правил, встановлених законодавством. Тому важливо вибрати компанію, яка має відповідний досвід і в жодному разі не намагатиметься вивезти їх самостійно.

Як правильно запакувати будівельне сміття для навантаження?

Перед тим, як замовити вивіз будівельного сміття, можна розсортувати та упакувати його в мішки, щоб прискорити процес перевезення.

 • Відходи слід сортувати відповідно до типу, твердості та ваги. Це полегшить процес навантаження та утилізації. Використовуйте міцні поліпропіленові мішки, коробки або спеціальні контейнери для сміття.
 • Вага одного мішка не повинна перевищувати 30 кілограмів. Таким чином вантажник зможе переносити його однією рукою. Не заповнюйте мішки під зав'язку. Залиште невеликий запас для зручного хвату.
 • Не допускайте використання діркових мішків. Так дрібні сміття та сипучі будматеріали не розсипатимуться під час перенесення.

Де замовити послуги з вивезення сміття з навантаженням?

Замовити вивіз сміття в Києві можна у багатьох різних компаній. Але як вибрати потрібний варіант? Ось на що потрібно звернути увагу насамперед:

 1. Техніка. Якщо обсяг сміття великий, зазвичай, критичне значення має швидкість вивезення відходів. Для цього в арсеналі компанії мають бути вантажівки потрібного обсягу достатньої кількості.
 2. Методика роботи. Деякі компанії пропонують послуги з вивезення будівельного сміття з навантаженням «під ключ». У такому разі включено сортування відходів, допомогу вантажників, підбір машини потрібного розміру та оптимального маршруту на полігон для економії часу. В інших випадках потрібен контроль з вашого боку на всіх етапах. При цьому послуги можуть обійтися дешевше.
 3. Обсяги. Багато компаній не працюють з обсягами будівельного сміття менш як 10 тонн, тому що в їхньому автопарку є тільки великовантажні автомобілі. Вибираючи підрядника, звертайте увагу на цей момент.
 4. Вартість. Кожна компанія має свою схему розрахунку вартості, тому ціна вивезення будівельного сміття може відрізнятись. Зробіть запит у декілька компаній, які сподобалися, щоб отримати пропозицію, а потім порівняйте ціни та перелік послуг, що надаються.

Що впливає вартість вивезення будівельного сміття?

На підсумкову вартість вивезення будсміття впливає низка факторів:

 • Відстань. Якщо місце вивезення сміття знаходиться за Києвом, а відстань до полігону досить велика, це вплине на вартість палива та час, витрачений на перевезення.
 • Тип відходів. Від цього залежить розмір та різновид спецтехніки, яку потрібно задіяти у процесі роботи.
 • Обсяг робіт. Великі обсяги сміття можуть вимагати кількох поїздок або використання великогабаритного транспортного засобу.
 • Токсичність відходів. Небезпечні відходи можуть вимагати спеціальної обробки або утилізації, а також використання вантажниками засобів індивідуального захисту під час роботи з ними.
 • Умови навантаження. Якщо сміття вже упаковане і готове до навантаження, це може знизити вартість послуги. В іншому випадку може знадобитися додаткова оплата за послуги вантажників або пакувальні матеріали (мішки). Також додаткова плата буде потрібна при необхідності демонтажу.

Ціни на вивезення сміття в Києві та області

Вивезення будівельного сміття на ГАЗелі ГАЗель бортова 3т
 • Вартість 280 грн / 2год.
 • Подальша ціна 110 грн/год.
 • Подача автомобіля 30-60хв.
Характеристики
 • Довжина 3 м
 • Висота 0.4 м
 • Ширина 2 м
 • Об'єм 3 кубів
Замовити
Послуги з вивезення будсміття на самоскиді ЗІЛ самоскид 5т
 • Вартість 450 грн / 2год.
 • Подальша ціна 150 грн/год.
 • Подача автомобіля 30-60хв.
Характеристики
 • Довжина 3 м
 • Висота 0.4 м
 • Ширина 2 м
 • Об'єм 5 кубів
Замовити
Вивезення сміття на Камазі в Києві Камаз самоскид 10т
 • Вартість 650 грн / 2год.
 • Подальша ціна 165 грн/год.
 • Подача автомобіля 30-60хв.
Характеристики
 • Довжина 4-5 м
 • Висота 1 м
 • Ширина 2.4 м
 • Об'єм <10 кубів
Замовити
Замовити розрахунок

Ми працюємо без вихідних.
Прийом замовлень з 7:00 до 23:00

телефон компании (067) 558 88 38 (093) 518 88 38 (050) 458 88 38

emailgruzoperevozka.kiev@gmail.com

facebookНаша сторінка у Facebook

адресс м. Київ вул. Волхівська, 10