Перевезення шафи в Києві

Досвідчені фахівці розберуть шафу та інші меблі, акуратно перевезуть їх по місту і зберуть на новому місці.

Замовити
Перевезення шафи в Києві

Шафа - це не просто предмет меблів, а багатофункціональне і зручне рішення для зберігання речей, одягу і пам'ятних дрібниць. Вона здатна ідеально вписатися в будь-який інтер'єр, заощадити простір і ефективно використати навіть невеликі ніші та кути в будинку. Однак, попри всі переваги, перевезення шафи може стати справжнім випробуванням для власника.

Потреба в перевезенні шафи по Києву виникає не тільки при переїзді на нову квартиру або в будинок. Часто ця послуга просто необхідна при купівлі старих меблів з рук через дошки оголошень, при бажанні відвезти своє майно на дачу або зробити подарунок друзям. Незалежно від ситуації, процес переміщення габаритного і важкого об'єкта вимагає фізичної підготовки, знань і, що не менш важливо, досвіду.

Якщо Ви вирішили перевезти шафу самостійно, приготуйтеся витратити чимало часу і сил. Вам буде потрібно не тільки розібрати габаритні й важкі меблі, а й надійно упакувати їх, занурити у відповідний автомобіль і простежити за збереженням у дорозі. Найменша помилка або необережне поводження можуть призвести до пошкоджень і деформації.

Щоб уникнути потенційних проблем і забезпечити безпеку, краще звернутися до професіоналів. Довіривши весь процес кваліфікованим вантажникам, ви можете бути спокійні за своє майно. Професіонали знають всі нюанси і тонкощі своєї справи, тому впораються із завданням швидко, акуратно і з гарантією якості.

Чому краще замовити перевезення шафи у муверів?

  • На відміну від інших меблів, габаритні шафи неможливо перевезти в зібраному вигляді. Вони виготовляються за індивідуальними формами для конкретного приміщення і часто кріпляться до стін, підлоги і стелі. Розбирання такої конструкції - це не просто відкручування кількох гвинтів, а трудомісткий процес, що вимагає спеціальних навичок та інструментів.
  • Шафи виготовляються з крихких матеріалів (ДСП, МДФ), конструкція також містить скляні деталі і дзеркала. У разі необережного поводження висока ймовірність появи відколів, подряпин і тріщин, особливо на фасадах з декоративними елементами і скляних поверхнях.
  • Після демонтажу кожну деталь слід ретельно упакувати, щоб уникнути пошкоджень. Це вимагає великої кількості пакувальних матеріалів і часу. Тому, якщо Ви зважитеся замовити перевезення шафи - Ви не тільки перестанете турбуватися про її безпеку, а й заощадите свій час.
  • Шафа може складатися з десятків деталей, і щоб не заплутатися під час спроби це все зібрати, потрібно їх промаркувати і скласти детальну схему кріплень. Якщо маркування буде неточним або схема загубиться, зібрати меблі буде дуже проблематично.
  • Для доставки довгих вертикальних частин потрібна вантажівка відповідної довжини з рівною підлогою і системою кріплення вантажу. Навряд чи у Вас на господарстві є така.
  • Шафи - це важкі й громіздкі предмети, які складно переносити сходами і вантажити в машину без спеціальних пристосувань і достатньої кількості помічників. Людині без підготовки буде складно з ними впоратися.

Чи потрібно розбирати шафу під час транспортування?

Розібрану шафу набагато легше переносити і вантажити, ніж цільну конструкцію. Навіть одна людина зможе впоратися з цим завданням, хоча для безпеки і збереження рекомендуємо працювати удвох. Навіть якщо в будинку немає вантажного ліфта, розібрану шафу можна перевозити на звичайному пасажирському. Це значно полегшує процес та економить час і сили.

Транспортуючи шафу цілком, Ви ризикуєте пошкодити кути й фасади меблів об дверні одвірки, стіни та під час завантаження з вивантаженням. Розібрані елементи можна надійно упакувати в захисні матеріали, що зведе ризик подібних ситуацій до мінімуму.

Крім іншого, розібрана шафа займає набагато менше простору в кузові, ніж цілісна конструкція. Це дійсно важливо, коли необхідно перевезти не тільки її, а й інші речі. Розумно використовуючи простір, можна заощадити до 70% місця в машині.

І останній аргумент - перенесення такої тяжкості в зібраному вигляді створює велике навантаження на спину і суглоби. Працюючи зі складовими окремо, Ви знижуєте ризик травм і розтягнень.

При цьому, не всі шафи можна розібрати. Деякі моделі виготовляються як цілісні конструкції та банально не передбачають такої можливості. Розбирати чи ні - вирішувати Вам. Однак, є й випадки, коли розбирання шафи обов'язкове:

  1. Шафа не проходить у дверний отвір. Якщо ширина або висота предмета, що переноситься, перевищує габарити дверного отвору, шафу неможливо буде винести з приміщення в зібраному вигляді. У такому разі єдине рішення - розібрати її.
  2. Меблі не поміщаються в ліфт. Сьогодні більшість багатоповерхових будинків обладнані ліфтами, але їхні розміри не завжди дозволяють перевозити великогабаритні речі. Якщо шафа не поміщається у вантажний ліфт, її доведеться розбирати та спускати по частинах на перший поверх сходами.
  3. Виріб не проходить у кузов у зібраному стані. Навіть якщо Вам вдалося винести шафу з квартири, далі потрібно її завантажити в машину. Габарити можуть перешкодити розташувати меблі у вантажному відсіку, що унеможливлює транспортування шафи.

Як підготувати шафу до перевезення з вантажниками?

Навіть якщо Ви плануєте замовити перевезення шафи з вантажниками, правильна підготовка допоможе полегшити їхню роботу і мінімізувати ризики. Покроковий алгоритм підготовчих дій виглядає так:

  • Насамперед повністю звільніть шафу від усіх речей, включно з одягом, аксесуарами та іншими предметами, які зберігаються на полицях, у шухлядах і на вішалках. Це не тільки полегшить вагу, а й запобіжить ймовірності пошкодити вміст.
  • Якщо Ваша шафа розбірна, саме час приступити до цього процесу. Витягніть незакріплені полиці та складіть їх разом. Висуньте і витягніть усі шухляди. Відкрутіть і зніміть ручки, замки та інші виступаючі частини фурнітури. Будьте акуратні, щоб не погнути металеві деталі та не пошкодити пластик. Зніміть двері та від'єднайте від них решту фурнітури. Акуратно відокремте задню стінку, яка зазвичай кріпиться скобами або маленькими цвяхами. Далі розберіть каркас і зніміть ніжки або коліщатка. У процесі робіть олівцем малопомітні позначки, щоб полегшити подальшу збірку.
  • Після розбирання важливо ретельно все упакувати. Невеликі полиці згрупуйте в стопки по кілька штук, перетягніть еластичною стрічкою і загорніть у папір. Великі стінки пакуйте індивідуально в папір. Дзеркальні двері потребують особливого захисту. Загорніть їх у кілька шарів щільного поліетилену або пухирчастої плівки та ретельно зафіксуйте скотчем. Усю зняту фурнітуру (ручки, кріплення, дотягувачі тощо) складіть в окрему коробку або щільний пакет і підпишіть.
  • Промаркуйте все упаковане і коробки з фурнітурою. Якщо перевозите кілька предметів меблів, напишіть на коробках, що і куди належить. Це допоможе уникнути плутанини під час монтажу на новому місці.

Якщо Ви не маєте досвіду, не знаєте, які інструменти потрібні і як ними користуватися, найкращим рішенням буде одразу звернутися в мувінгову компанію. Професійні вантажники та збирачі щодня стикаються з подібними завданнями та виконають усю роботу швидко, акуратно і якісно.

Як відбувається завантаження шафи в автомобіль?

Для доставки великогабаритних меблів, наприклад, шафи-купе, транспортні компанії зазвичай використовують спеціалізовані фургони із закритим кузовом. Щільний тент захищає вміст від впливу зовнішніх факторів - пилу, вологи та прямих сонячних променів.

Під час навантаження обов'язково враховуйте такі моменти:

  1. Насамперед у кузов відправляють наймасивніші та найміцніші частини - зазвичай це основа з боковинами. Якщо шафа вже повністю розібрана, ці деталі являють собою звичайні щити з масиву дерева або ДСП. Їх завжди укладають горизонтально, щільно притискаючи один до одного, щоб уникнути тертя й ударів під час руху.
  2. Двері та поздовжні панелі розміщують на другому рівні, поверх базових. Дерев'яні або ДСП-двері укладаються горизонтально, так, щоб лицьова сторона дивилася вгору. Якщо у них є елементи, що виступають, їх попередньо обмотують м'якою тканиною з поролоном для захисту своїх "сусідів" у машині від подряпин. Задня стінка, зазвичай зроблена з більш тонкого матеріалу, вимагає особливої обережності - вона повинна лежати рівно, не покосившись і не прогнувшись.
  3. Складові каркаса, що залишилися в зборі (це можуть бути боковини, скріплені панелями), зручніше розміщувати в кузові вертикально. Це економить простір і дозволяє надійніше зафіксувати габаритні частини. Каркас притуляють до борту вантажівки найміцнішим боком (зазвичай заднім, де немає дверей і елементів декору), стежачи за його стійкістю.
  4. Каркас або нерозібрану шафу обов'язково фіксують з використанням спеціалізованих ременів або звичайних міцних мотузок. Ними охоплюють меблі в кількох місцях, після чого їх затягують і кріплять до петель або гаків. Головне, щоб такі вузли були міцними та не могли розв'язатися в дорозі.
  5. Скло і дзеркала завжди вантажаться останніми. Для роботи з ними ідеально підходять авто з установками "Піраміда" і А-подібні стійки, що дають змогу встановити тендітні комплектуючі вертикально та ізолювати від інших речей, які перевозяться. За відсутності цих пристосувань можна зробити конструкцію з дощок, картону або пінопласту своїми руками для виконання тієї ж функції. Пам'ятайте, що скляні двері перевозяться тільки на довгому ребрі (без коліщаток), а не плазом.
  6. Тендітні панелі краще розміщувати ближче до кабіни, де рівень вібрації в дорозі мінімальний. Їх ретельно упаковують у пінопласт і картон для додаткового захисту.
  7. Щоб уникнути пошкоджень і полегшити роботу вантажників, замовте для такого перевезення авто з гідробортом. Це своєрідна рухома платформа, яка піднімається з землі на рівень кузова і назад.

У чому особливості перевезення шафи-купе?

Насамперед - це вбудована модель, яка виготовляється на замовлення з урахуванням габаритів приміщення. На відміну від звичайних шаф, у яких є власні стінки, підлога і стеля, шафи-купе не призначені для переїздів. Їх рекомендують встановлювати один раз і не демонтувати без вагомих причин. Однак якщо перевезення шафи-купе дійсно необхідне, враховуйте такі особливості:

  • Габарити та вага. Вони зазвичай більші та важчі порівняно з традиційними моделями. Це ускладнює весь процес і вимагає залучення достатньої кількості людей і використання відповідного транспорту.
  • Складнощі при розбиранні. До того, як зайнятися перевезенням, шафу слід повністю розібрати. Процес включає зняття дверей, шухляд, полиць, задньої стінки та інших елементів у певній послідовності.
  • Багато крихких деталей. Шафи-купе часто мають великі дзеркальні або скляні фасади, які вимагають особливої обережності під час пакування і транспортування. Якщо вони обладнані вбудованим підсвічуванням або іншими електричними компонентами, їх слід від'єднати від мережі перед розбиранням.
  • Труднощі під час демонтажу. Під час встановлення на новому місці може знадобитися коригування габаритів деяких деталей, наприклад, обрізка напрямних або заміна дзеркальних дверей на менші, щоб врахувати особливості нового приміщення. При цьому під час монтажу потрібно враховувати й рівність підлоги в новому приміщенні, і рівень основи, для забезпечення плавного ковзання дверей по напрямних.

Що ще враховувати під час транспортування шафи?

  1. Якщо шафа - ровесник Вашого дідуся, краще замовити послуги перевезення шафи у професіоналів. Багаторазові переїзди можуть зробити матеріал крихким, і він може не витримати чергового транспортування. У таких випадках краще перевозити його в зібраному вигляді на більш місткому вантажному автомобілі.
  2. Шафи з ДСП погано переносять багаторазове розбирання і складання. З них краще знімати мінімум деталей. Достатньо, щоб шафа помістилася у дверні прорізи.
  3. Якщо шафа не розбирається повністю, залиште на ній дверцята для збереження стійкості всієї конструкції. При цьому ручки краще зняти або прикрутити всередину.
  4. Вибирайте транспорт відповідного розміру. Виміряйте висоту і ширину каркаса, а також найдовші дошки. Транспортний засіб повинен мати достатню довжину, щоб вони вмістилися в кузові та не стирчали назовні.
  5. За необхідності перевезти кілька шаф, краще повністю закінчити з однією перед тим, як приступати до наступної. Ніколи не розбирайте кілька шаф одночасно - так Ви ризикуєте переплутати деталі та фурнітуру від різних виробів між собою.

Вартість послуг з перевезення шафи в Києві

На підсумкову ціну послуг з перевезення шафи можуть впливати кілька складових:

  • Габарити та вага. Тут усе просто. Чим вони більші - тим вищою буде вартість. Для особливо великогабаритних і важких шаф може знадобитися використання спеціалізованого вантажного транспорту з більшою вантажопідйомністю, що також вплине на кінцеву ціну.
  • Логістика. Вартість перевезення шафи-купе по Києву зазвичай розраховується виходячи з погодинної ставки. Однак, якщо пункт призначення знаходиться за межами міста, то розрахунок проводиться за кожен кілометр шляху. Щоб отримати точну інформацію про вартість, повідомте диспетчеру початкову і кінцеву точку маршруту.
  • Пакування. У разі, якщо Ви заздалегідь не подбали про підготовку пакувальних матеріалів, слід врахувати додаткові витрати на послуги персоналу мувінгової компанії, а також на придбання коробок, плівки, скотча тощо.
  • Поверховість і наявність ліфта. Переміщення сходовими прольотами істотно збільшує трудовитрати та, відповідно, вартість послуг. Особливо це актуально для висотних будівель без вантажного ліфта.
  • Додаткові послуги. Якщо виникне потреба в розбиранні або складанні меблів чи інших додаткових послугах, це також вплине на загальну вартість.

Ціни на перевезення шафи по Києву

Мінібус 1,5 тонни
  • Мінімальне замовлення 750 грн (до 5 км)/год
  • Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
  • + по Києву та
    за містом в обидві сторони з 6-го км
    15 грн/1 км
Характеристики
  • Довжина 3 м
  • Висота 1.80 м
  • Ширина 1.50 м
  • Об'єм 5 кубів
Розрахувати зараз
Максібус 2 тонни
  • Мінімальне замовлення 700 грн/2 год
  • Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
  • По Києву та
    за містом в обидві сторони
    15 грн/1 км
Характеристики
  • Довжина 4 м
  • Висота 1.8 м
  • Ширина 1.7 м
  • Об'єм 10 кубів
Розрахувати зараз
Тритонний фургон 3 тонни
  • Мінімальне замовлення 1200 грн/2 год
  • Більше 2-х годин 350 грн/ 1 год
  • По Києву та
    за містом в обидві сторони
    15 грн/1 км
Характеристики
  • Довжина 4 м
  • Висота 1.8 - 2 м
  • Ширина 1.7 - 2 м
  • Об'єм від 10 до 18 кубів
Розрахувати зараз
П'ятитонна вантажівка 5 тонник
  • Мінімальне замовлення 2500 грн/3 год
  • Більше 3-х годин 650 грн/ 1 год
  • По Києву та
    за містом в обидві сторони
    25 грн/1 км
Характеристики
  • Довжина 6 м
  • Висота 2.40 м
  • Ширина 2.40 м
  • Об'єм від 25 до 36 кубів
Розрахувати зараз
Десятитонний автомобіль 10 тонник
  • Мінімальне замовлення 3500 грн/ 3 год
  • Більше 3-х годин 750 грн/ 31 год
  • По Києву та
    за містом в обидві сторони
    25 грн/1 км
Характеристики
  • Довжина 7,5 м
  • Висота 2.40 м
  • Ширина 2.40 м
  • Об'єм від 40 до 48 кубів
Розрахувати зараз
Фура 20 тонник
  • Мінімальне замовлення 5500 грн/ 4 год
  • Більше 4-х годин 550 грн/ 30 хв
  • По Києву та
    за містом в обидві сторони
    30 грн/1 км
Характеристики
  • Довжина 23 м
  • Висота 2.70 м
  • Ширина 2.50 м
  • Об'єм від 86 кубів
Розрахувати зараз
Послуги вантажників погодинно

Міцні та акуратні вантажники швидко та дбайливо доставлять ваш вантаж по Києву та області. Оперативність, доступна ціна, супер якість роботи.

  • Година роботи: 200 грн
  • Мінімальне замовлення: 400 грн
  • Поверховість: 10 грн/поверх
  • Вантажник на будматеріали: 300 грн/год
Замовити
Професійні вантажники
Замовити розрахунок

Ми працюємо без вихідних.
Прийом замовлень з 7:00 до 23:00

телефон компании (067) 558 88 38 (093) 518 88 38 (050) 458 88 38

emailgruzoperevozka.kiev@gmail.com

facebookНаша сторінка у Facebook

адресс м. Київ вул. Волхівська, 10