Вантажоперевезення Київ

Наш автопарк для вантажоперевезення
Перевезення вантажів

Швидка подача вантажного авто та акуратна доставка вантажів. Недорога ціна, безготівка з ПДВ.

Розрахувати

Вантажне таксі за доступними цінами – приїдемо до 30 хв. Досвідчені водії, великий автопарк – мікроавтобуси, ГАЗелі.

Розрахувати

Комфортний та швидкий переїзд на нове місце. Розбирання та збирання, упаковка та перевезення меблів. Акуратне транспортування.

Розрахувати

Професійно та дбайливо перевозимо оргтехніку, меблі, архіви, обладнання. Цілодобово без вихідних.

Розрахувати

Наші міцні та досвідчені вантажники швидко та акуратно перевезуть меблі, техніку та будь-який вантаж.

Розрахувати

Для невеликого перевезення містом. Найбільш рентабельна вантажівка: відмінна місткість при невеликих габаритах.

Розрахувати

Потужна вантажівка на 48 м³ та 10 тонн для великих партій товарів. У фургон можна завантажити 18 палет, довгі та об'ємні вантажі.

Розрахувати

Оперативно і недорого вивеземо будь-яке будівельне сміття і залишимо після себе чистоту та порядок.

Замовити

Мувінгова компанія «Інка Транс» - Ваш надійний партнер у вантажоперевезеннях по Києву та області. З моменту заснування компанії в 2009 році і до сьогодні «Інка Транс» надає бездоганний сервіс для безлічі корпоративних та приватних клієнтів, гарантуючи неперевершену якість, професіоналізм та швидкість доставки.

Великий автопарк компанії гарантує своєчасну наявність авто для будь-якого перевезення, а професійні вантажники мають досвід у транспортуванні вантажів будь-якої складності. В наявності все необхідне спорядження, що допомагає забезпечити збереження Ваших речей під час вантажно-розвантажувальних робіт.

Які послуги з вантажоперевезення ми надаємо?

Послуги вантажоперевезення в Києві

Завдяки великому вибору вантажних машин у нашому автопарку, «Інка Транс» здійснює послуги з перевезення вантажів будь-якого типу:

 • Квартирний переїзд. Повний комплекс послуг з переїзду Вашого домашнього майна, включаючи упаковку, розвантаження, транспортування та розміщення меблів на новому місці. З нами переїзд квартири буде не тільки швидким, а й безпечним, адже Ви можете не переживати за збереження меблів та техніки.
 • Офісний переїзд. Організація переїзду робочих місць, перевезення офісних столів, шаф, стільців, техніки та документації з дотриманням вимог безпеки та безпеки дозволять Вам оперативно та комфортно перевезти офіс на нове місце.
 • Перевезення меблів. Як правило, потребує особливо ретельного підходу – великогабаритні меблі розбираються перед транспортуванням, а окремі деталі упаковуються, за потреби. Також важливо правильно завантажувати предмети меблів в автомобіль з урахуванням їх розмірів та особливостей конструкції.
 • Перевезення речей. Досвідчена бригада вантажників акуратно запакує та доставить Ваші особисті речі, одяг, посуд, книги та інші предмети домашнього вжитку.
 • Перевезення побутової техніки. Досвідчені професіонали зможуть правильно перевезти холодильник, пральну машину та іншу техніку. Навіть за відсутності ліфта в будинку це не становитиме проблеми.
 • Транспортування обладнання. Оперативне перевезення промислового, спортивного, медичного та інших видів обладнання здійснюється з дотриманням усіх вимог безпеки.
 • Перевезення піаніно (рояля). Це особливо складне і відповідальне завдання, що вимагає від вантажників відповідного досвіду та знань. Для того, щоб музичний інструмент не отримав пошкоджень, використовуються спеціальні ремені, що фіксують піаніно до борту вантажного автомобіля.
 • Вивіз будівельного сміття. Виконання ремонтних робіт зазвичай залишає після себе гори будівельного сміття (здерті шпалери та штукатурку, шматки арматури та залишки бетонних плит). Все це заборонено утилізувати разом із побутовим сміттям. Наші водії вивезуть відходи після ремонту на спеціалізоване звалище, а вантажники допоможуть винести важкі мішки з будівельним сміттям і вивантажити їх з машини.
 • Доставка будматеріалів. Ви купили габаритні та важкі будматеріали, а магазин не має своєї служби доставки? Не біда, наші логісти привезуть замовлення до будь-якої точки Києва.
 • Сезонний переїзд на дачу. Кияни часто переїжджають на дачу влітку, щоб побути на природі. При цьому багато служб вантажного таксі відмовляються від рейсів за межі міста. «Інка Транс» працює по всій Київській області, а значить, ми зможемо допомогти Вам і з цим завданням.

Чому краще замовити вантажоперевезення у перевіреної компанії?

Мувінгові послуги зараз надають не лише великі компанії, а й безліч приватних осіб, оголошення яких можна знайти на сайтах OLX або «Кабанчик». При зверненні до них клієнта можуть чекати безліч неприємних сюрпризів:

Приватні перевізники

Транспортна компанія

Машина може запізнитися. Якщо вантажники замовлені окремо, то можливий простий у роботі, який спричинить додаткові витрати.

Приїжджає точно за графіком, дотримуючись усіх термінів. Вантажники їдуть у машині з водієм, а отже простий виключений.

Недосвідчені вантажники можуть пошкодити меблі або техніку, не знаючи про правила їх перевезення. Це загрожує витраченими нервами та засобами.

Кваліфіковані співробітники дбають про збереження майна та враховують усі особливості транспортування.

Приватник може знизити вартість послуг, щоб взяти замовлення. А потім на місці почати торгуватися та вигадувати додаткові націнки.

Ціна застерігається заздалегідь, клієнту надається детальний прейскурант. Тому сюрпризи виключені.

Виконавець може зникнути в останній момент, не пояснивши причину. А Вам доведеться оперативно шукати нову бригаду (що може бути складно через обмеження часу).

Дослідні мувери готові протистояти непередбаченим обставинам та пропонувати альтернативні рішення для успішного переїзду.

Можливо, ситуація, коли замість заявленої «Газелі» приїде мікроавтобус, а водій мотивує це тим, що машина на ремонті.

Великий автопарк та досвідчений диспетчер допоможуть вибрати вантажний автомобіль, який чітко підходить під Ваше завдання.

От чому краще замовити вантажне перевезення у Києві у компанії з відгуками та репутацією.

Як вибрати компанію для вантажного перевезення у Києві?

Замовити машину для перевезення вантажу

Обираючи компанію для перевезення вантажів у Києві, обов'язково звертайте увагу на:

 1. Відгуки. Це відмінний орієнтир, що допомагає оцінити якість послуг, що надаються. Навіть якщо частина відгуків буде куплена, вони різко виділятимуться на контрасті із загальною масою негативних коментарів.
 2. Ціну. Якщо вона суттєво нижча за ринкову — Ви ризикуєте нарватися на шахраїв або несумлінних підрядників.
 3. Відсутність документів. Якщо компанія відмовляється надати необхідну документацію, що юридично підтверджує право на ведення діяльності, це має насторожувати.
 4. Інформацію про автомобіль. Ви маєте повне право знати про транспортний засіб, на якому буде виконано перевезення, а диспетчер повинен мати всю необхідну інформацію з цього питання.
 5. Некоректне спілкування. Якщо диспетчер спілкується з Вами у грубій формі або відмовляється відповідати на прості питання, це привід відмовитись від послуг такої компанії.
 6. Обговорення ризиків. Незважаючи на те, що втрата чи пошкодження майна під час переїзду трапляється вкрай рідко, цю можливість необхідно враховувати. Якщо компанія не хоче брати відповідальність за ризики, краще відразу відмовтеся від їхніх послуг.

Що враховувати для якісного перевезення вантажів?

 • Не заощаджуйте на упаковці. Успіх переїзду багато в чому залежить від того, наскільки якісно Ви запакуєте речі. Використовуйте міцні коробки відповідного розміру, пухирчасту плівку та скотч. Вага коробки має бути такою, щоб її легко міг поодинці нести дорослий чоловік. Уникайте мішків для сміття, оскільки вони надто тонкі і можуть порватися в самий невідповідний момент.
 • Вибирайте надійного перевізника. Від вибору компанії теж багато залежить. Звертайте увагу на автопарк, відгуки та досвід роботи персоналу компанії. Не соромтеся ставити питання про тарифи, гарантії тощо
 • Складіть список речей та підпишіть коробки. Це допоможе не забути нічого при переїзді і спростить процес розвантаження на новому місці. Хорошим рішенням буде пронумерувати коробки - так Ви зможете легко перерахувати їх кількість при розвантаженні та переконатися, що нічого не загубилося. Використовуйте маркер темного кольору для нумерації.
 • Заздалегідь підготуйтеся приміщення для розвантаження. Виміряйте розміри дверних отворів і за потреби зніміть міжкімнатні двері з петель. Заклейте двері та кути меблів пухирчастою плівкою, щоб не пошкодити їх під час занесення важких предметів. Заздалегідь звільніть місце для меблів і проведіть прибирання, щоб не рухати пізніше шафу або ліжко.
 • Не намагайтеся заощадити. Спроба здійснити переїзд самотужки може призвести до пошкодження меблів та дорогої техніки через неправильне перевезення. В результаті такого рішення Ви можете втратити набагато більше грошей.

Як надається послуга з перевезення вантажів?

Отже, Ви вирішили замовити вантажне перевезення з вантажниками під ключ. Як відбуватиметься весь процес і на що чекати? Як правило, послуга вантажоперевезення включає такі етапи:

 1. Підготовка вантажу до транспортування. Залежно від характеристик вантажу, на першому етапі можуть проводитися упаковка, розбирання, демонтаж або закріплення деяких частин вантажу між собою для зручнішого перевезення. Також цей етап включає підбір відповідних пакувальних матеріалів, маркування вантажу та оформлення документації.
 2. Завантаження в автомобіль. Вона може здійснюватись вантажниками вручну або за допомогою спеціального обладнання (кара, рокла або витяг). Важливо правильно закріпити вантаж за допомогою ременів, тросів або ланцюгів, щоб уникнути його падіння або усунення під час транспортування. Дрібні предмети необхідно акуратно запакувати та розмістити у кузові вантажівки, щоб вони не каталися по кузову під час поїздки.
 3. Доставка вантажу. Якщо є обмеження за часом – обов'язково скажіть про них водієві, щоб він встиг прибути до пункту призначення до потрібної години. Для забезпечення безпеки вантажу, водій повинен дотримуватися всіх вимог безпеки – забороняється різка зупинка або в'їзд на повороти на великій швидкості. Досвідчені перевізники завжди дотримуються цих правил.
 4. Вивантаження з автомобіля. Може проводитись вручну або за допомогою спеціального обладнання. При розвантаженні, коли є необхідність, проводиться перевірка вантажу на наявність ушкоджень. Вивантаження зазвичай відбувається значно швидше завантаження, тому що не вимагає фіксації вантажу або правильного розміщення всередині тенту або кунгу.

Як вибрати та замовити машину для вантажоперевезення?

Вантажні перевезення з вантажниками

Перед тим, як замовити машину для перевезення вантажу, обов'язково зверніться до диспетчера на сайті. Він допоможе підібрати відповідний автомобіль відповідно до ваги та обсягу вантажу. Це дуже важливий момент, оскільки від нього залежатиме якість, вартість та тривалість перевезення.

У нашому автопарку представлені такі варіанти вантажних автомобілів:

 • Мінібус. Ідеальний для перевезення дрібних вантажів до 800 кг. Включає дві палети і може вмістити до двох пасажирів, крім водія. У кунг може влізти холодильник (лежачи), пральна машина, пакети та коробки з речами, диван чи крісла середніх розмірів. Завдяки компактності, такий транспорт може заїхати у вузьке подвір'я (куди через габарити не пройде велика вантажівка). Мінібус маневрений та швидкий, а отже процес переїзду займе менше часу.
 • Максібус. Його вантажопідйомність – до 1500 кілограм, що дозволяє перевозити холодильники та душові кабіни у вертикальному положенні. До послуг клієнтів також 5 палет для коробок та інших предметів. У такій машині передбачено 2 пасажирські місця, і вона відмінно підходить для вантажних перевезень містом за рахунок порівняно невеликих габаритів.
 • ГАЗель. Універсальний варіант, який підходить як для переїздів, так і для вивезення будівельного сміття або транспортування обладнання. На борт можна взяти до 2000 кілограмів ваги, в комплекті 8 палет. Об'ємний кузов вміщує будь-якого розміру меблі, побутову техніку, промислові верстати чи будівельні матеріали. ГАЗель адаптована для міських перевезень – може заїхати у двір та знайти місце для паркування. Крім того, це економічний вид транспорту за рахунок невеликої витрати палива.
 • Середньотоннажний фургон. Рекомендується для офісних переїздів за рахунок великої місткості та вантажопідйомності (до 3000 кілограм). Має міцний і просторий кунг, який влізе більшість видів меблів і великої побутової техніки в положенні стоячи. Вантажівка має 2 місця для пасажирів та 8 палет.

Наш автопарк
Мінібус 1,5 тонни
 • Мінімальне замовлення 450 грн (до 5 км)/год
 • Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
 • + по Києву та
  за містом в обидві сторони з 6-го км
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 3 м
 • Висота 1.80 м
 • Ширина 1.50 м
 • Об'єм 5 кубів
Розрахувати зараз
Максібус 2 тонни
 • Мінімальне замовлення 500 грн/2 год
 • Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 4 м
 • Висота 1.8 м
 • Ширина 1.7 м
 • Об'єм 10 кубів
Розрахувати зараз
Тритонний фургон 3 тонни
 • Мінімальне замовлення 1200 грн/2 год
 • Більше 2-х годин 350 грн/ 1 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  15 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 4 м
 • Висота 1.8 - 2 м
 • Ширина 1.7 - 2 м
 • Об'єм від 10 до 18 кубів
Розрахувати зараз
П'ятитонна вантажівка 5 тонник
 • Мінімальне замовлення 2000 грн/3 год
 • Більше 3-х годин 600 грн/ 1 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  25 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 6 м
 • Висота 2.40 м
 • Ширина 2.40 м
 • Об'єм від 25 до 36 кубів
Розрахувати зараз
Десятитонний автомобіль 10 тонник
 • Мінімальне замовлення 3000 грн/ 3 год
 • Більше 3-х годин 650 грн/ 31 год
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  25 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 7,5 м
 • Висота 2.40 м
 • Ширина 2.40 м
 • Об'єм від 40 до 48 кубів
Розрахувати зараз
Фура 20 тонник
 • Мінімальне замовлення 5500 грн/ 4 год
 • Більше 4-х годин 550 грн/ 30 хв
 • По Києву та
  за містом в обидві сторони
  30 грн/1 км
Характеристики
 • Довжина 23 м
 • Висота 2.70 м
 • Ширина 2.50 м
 • Об'єм від 86 кубів
Розрахувати зараз
Послуги вантажників погодинно

Міцні та акуратні вантажники швидко та дбайливо доставлять ваш вантаж по Києву та області. Оперативність, доступна ціна, супер якість роботи.

 • Година роботи: 150 грн
 • Мінімальне замовлення: 600 грн
 • Поверховість: 5 грн/поверх
 • Вантажник на будматеріали: 170 грн/год
Замовити
Професійні вантажники
Переваги перевезення з компанією "Інка-Транс"
швидка доставка

ШВИДКА ДОСТАВКА

Наше вантажне таксі завжди доставить ваш вантаж максимально швидко.

кваліфіковані вантажники

ДОСВІДЧЕНІ ФАХІВЦІ

Наші кваліфіковані працівники вміло вибирають авто і планують маршрут перевезення.

вчасні доставка вантажів

ЗАВЖДИ ВЧАСНО

Жодного зволікання - у домовлений час вантаж прибуде на місце призначення.

автопарк машин

ВЕЛИКИЙ ВИБІР МАШИН

Від комфортабельного буса до вантажного автомобіля на 10 тонн - у нас великий автопарк.

ціни на вантажне таксі

ПРИЙНЯТНА ЦІНА

Ціна послуг на вантажні перевезення, яка Вас приємно здивує своєю доступністю.

якісні перевезення

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Будь-який вантаж буде доставлений за місцем призначення обережно, дбайливо та акуратно.

Замовити розрахунок

Ми працюємо без вихідних.
Прийом замовлень з 7:00 до 23:00

телефон компании (067) 558 88 38 (093) 518 88 38 (050) 458 88 38

emailgruzoperevozka.kiev@gmail.com

facebookНаша сторінка у Facebook

адресс м. Київ вул. Волхівська, 10