Транспортна компанія Інка-Транс: автомобільні перевезення у Києві

Ось уже понад 10 років ми займаємося вантажними перевезеннями у Києві, і точно знаємо, що в нашій відповідальній справі досвід визначає все. Щира захопленість своєю роботою, ретельно підібрана команда професіоналів, сучасні автомобілі і технічні засоби - все це дозволяє нам легко вирішувати найскладніші завдання.   Робочий процес, налагоджений не гірше годинникового механізму, і накопичені знання - ось те, що дозволяє нам надавати послуги з перевезення вантажів будь-якої тонажності.

Згуртована команда менеджерів, водіїв і вантажників

Грузоперевозки в Киеве Вантажні перевезення в Києві, прийом на роботу в Інка-Транс - це як прийом у велику і дружню сім'ю. Ми підбираємо тільки кваліфікованих співробітників, підтримуємо в колективі командний дух, і забезпечуємо їх усім необхідним. Ми добре знаємо, що запорукою дійсно якісної роботи є не тільки зовнішній, а й внутрішній порядок. Злагоджена робота професіоналів - ось що робить наші перевезення дійсно надійними.

Великий автопарк Інка-Транс

Автомобілі - це наша гордість. Ми відмінно знаємо, що саме від стану машини безпосередньо залежить швидкість і якість доставки вантажу, тому дбайливо стежимо за тим, щоб автомобілі добре виглядали, і були повністю справні. У нашому автопарку є машини різних моделей, які без проблем перевезуть вантажі тонажністю аж до 20 тонн.

Ціни на вантажні перевезення у Києві

Вартість послуг з перевезення – один з найважливіших параметрів для наших клієнтів, і в цьому нам немає рівних. На нашому сайті ви завжди зможете підібрати вигідну доставку будь-якого вантажу. Крім того, у нас часто можна знайти різні спецпропозиції і приємні акції, які ще більше знижують вартість послуг. У процесі перевезення вартість наших послуг не змінюється, тому ви завжди точно знаєте, скільки платити, і за що. Inka-Trans - правильний вибір, висока якість.

Всі транспортні послуги Інка-Транс у Києві

Замовити розрахунок

Ми працюємо без вихідних.
Прийом замовлень з 7:00 до 23:00

телефон компании (067) 558 88 38 (093) 518 88 38 (050) 458 88 38

emailgruzoperevozka.kiev@gmail.com

facebookНаша сторінка у Facebook

адресс м. Київ вул. Волхівська, 10