Послуги вантажників погодинно

Кваліфіковані вантажники обережно доставлять будь-який Ваш вантаж. Оперативність, доступна ціна, відмінна якість роботи.

  • Година роботи: 120 грн
  • Мінімальне замовлення: 2 години=240 грн
  • Поверховість: 5 грн /поверх
  • Вантажник на будматеріали: 140 грн/год
Замовити
Вантажники

Професійні вантажники у Києві

Пропонуємо послуги кращих вантажників у Києві. Професійні працівники допоможуть вам перевезти меблі та речі. Наші вантажники пройшли спеціальне навчання і вміють правильно транспортувати різні види вантажу.

Коли потрібні кваліфіковані вантажники?

Послуги вантажників знадобляться при будь-якому переїзді. Звичайно, якщо ви не хочете самі або за допомогою ваших друзів переносити по сходах меблі та інші важкі предмети. Послуги професійних вантажників у Києві дозволять вам заощадити час і здоров'я.

Вантажники нашої транспортної компанії – завжди ввічливі, відповідальні й організовані співробітники. Наші працівники використовують усі знання й досвід при виконанні вашого замовлення, щоб доставити вантаж або речі швидко, цілими й неушкодженими.

Вантажники у Києві неухильно дотримуються усіх правил з техніки безпеки. Наводять порядок на об'єкті після розставляння речей і меблів на новому місці.

Наші послуги вантажників у м. Київ

Послуги професійних вантажників у Києві мають великий попит, оскільки кияни часто переїжджають у нове житло, а компанії – у більш затишні офіси. У нас замовляють послуги вантажників у Києві також для транспортування придбаної побутової техніки, меблів або для роботи у складських приміщеннях.

Бригада вантажників: недорого

Ми гарантуємо послуги вантажників у Києві за доступною ціною з прозорою формулою підрахунку вартості виконання замовлення. Ціна послуг вантажників залежить від обсягу меблів і речей, поверху й кількості працівників. Ми враховуємо наявність ліфту, а також вагу й крихкість вантажу. При замовленні послуг наших вантажників у Києві з’ясуємо з вами всі тонкощі переїзду або доставки, зможемо оцінити час і вартість робіт.

Професійні вантажники вміють упаковувати речі й розміщувати їх у вантажному авто компактно й правильно. При транспортуванні важких, негабаритних або нестандартних предметів вантажники у Києві використовують спеціальне приладдя для такелажних робіт.

Чому меблі варто перевозити з вантажниками

Під час переїзду завжди доводиться перевозити меблі. А їх не завжди можна легко транспортувати. Якщо вам потрібно перевезти меблі, ви можете замовити послуги вантажників погодинно для виконання робіт за будь-якою адресою. При плануванні перевезення меблів наша команда вантажників у Києві здійснює ретельну підготовку.

Меблі завжди перевозяться у розібраному вигляді. Наші фахівці вміють правильно демонтувати, розібрати й зібрати будь-які гарнітури й комплекти. Демонтаж потребує часу, але розібрані меблі займають менше місця в авто, що дозволяє замовити більш економічний вантажний автомобіль і заощадити на транспортуванні.

Всі деталі меблів ретельно пакуються у спеціальну плівку, картон, крафт-папір, щоб захистити від подряпин. Прикраси, ручки, кріплення, фурнітуру та декор вантажники упаковують в окремі пакети.

Ми перевозимо меблі в автомобілях із закритим кузовом. Таким чином запобігаємо попадання пилу або дощу. Під час завантаження й розвантаження вантажники у Києві дотримуються правил з техніки безпеки, працюють акуратно та дбайливо.

Відповідальні вантажники у Києві «Інка-Транс»

Наша команда вантажників у Києві працює швидко й ефективно, тому ви будете задоволені результатом виконання послуг. Наші вантажники – кваліфіковані працівники з великим досвідом роботи. Їм притаманні:

«Інка-Транс» має хорошу репутацію на ринку перевезень, з багатьма підприємствами та компаніями співпрацюємо протягом багатьох років. Маємо професійне обладнання й великий автопарк, що дозволяє впоратися з будь-якими перевезеннями. Завжди дотримуємося високих стандартів роботи і всіх заходів безпеки.

Якщо ви бажаєте замовити послуги вантажників у Києві, зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті, або напишіть через контактну форму. Наш менеджер зв'яжеться з вами через 30 секунд.Замовити розрахунок

Ми працюємо без вихідних.
Прийом замовлень з 7:00 до 23:00

телефон компании (044) 362 78 38; (067) 558 88 38; (093) 518 88 38; (050) 458 88 38;

emailgruzoperevozka.kiev@gmail.com

facebookНаша сторінка у Facebook

адресс м.Київ вул.Волхівська 10, офіс 6