Послуги вантажників у м. Київ

Кваліфіковані вантажники Інка-Транс швидко, дбайливо та акуратно перевезуть за Вас будь-який вантаж.

Замовити

Мінімальне замовлення 2 години = 199 грн
Подальша ціна 100 грн / год
Простий - 100 грн / год
Предмети важче 100 кг - 1,20грн / кг
Підйом-спуск без ліфта 5грн / поверх

Услуги грузчики Киев

Професійні вантажники для Вашого переїзду у Києві

Компанія «Інка-Транс» пропонує послуги кращих вантажників і вантажних перевезень по Києву.Наші кремезні професіонали не залишать вас байдужими. Вантажники Інка-Транс допоможуть вам перевезти меблі та речі в нову квартиру, новий будинок або офіс. Наші вантажники пройшли спеціальне навчання, як правильно транспортувати різні види вантажу і як оптимізувати процес переїзду з метою економії для клієнта.

Послуги вантажників у місті Київ користуються великим попитом, оскільки кияни часто переїжджають на нові квартири, а компанії - у більш затишні офіси. У нас також замовляють послуги вантажників для транспортування придбаної побутової техніки, меблів або для роботи в складських приміщеннях.

Перелік послуг нашої команди вантажників

Коли потрібно замовляти вантажників при переїзді?

Послуги вантажників знадобляться при будь-якому переїзді. Звичайно якщо ви не хочете самі за допомогою Ваших друзів тягати меблі та інші важкі предмети. Послуги професійних вантажників дозволять вам заощадити час і здоров'я.

Вантажники Інка-Транс - це завжди ввічливі, відповідальні і організовані співробітники. Наша команда використовує всі знання і досвід при виконанні Вашого замовлення, щоб доставити Ваш вантаж швидко, цілим і неушкодженим. Вантажники Інка-Транс строго дотримуються всіх правил з техніки безпеки. Ми також наводимо порядок на об'єкті після розстановки речей і меблів на новому місці.

Які ціни на послуги вантажників у Києві?

Компанія Інка-Транс гарантує Вам послуги вантажників за доступною ціною з прозорою формулою підрахунку вартості виконання замовлення. Вантажники Інка-Транс вміють упаковувати і розпаковувати речі супер компактно і грамотно.

Таким чином ми допоможемо вам заощадити на переїзді і виграти цінний час. Фахівці Інка-Транс працюють тактовно, впевнено, спокійно і професійно.

Від чого залежить ціна роботи вантажників?

Ціна послуг вантажників залежить від обсягу меблів і речей, від поверховості і від кількості працівників. Ми враховуємо чи працює ліфт, а також вагу і крихкість вантажу. Наша команда співробітників працює швидко і ефективно, тому Ви завжди будете задоволені результатом і зекономленими часом і засобами. При замовленні послуги наших вантажників, ми запитаємо вас всі деталі Вашого переїзду і зможемо оцінити час і приблизну вартість роботи.

Кращі якості вантажників Інка-Транс

Вантажники Інка-Транс - сильні, витривалі хлопці з відмінною фізичною підготовкою. Вони також володіють всіма знаннями, навичками і досвідом, які необхідні для роботи у вантажоперевезеннях.

Наші фахівці вміють правильно демонтувати, розібрати і зібрати будь-які меблі. У нас також є надійний підхід до упаковки крихких речей. Завдяки цим якостям, вантажники Інка-Транс завжди виконують завдання професійно, швидко і дбайливо. А головне - у наших вантажників - відмінне почуття гумору і завжди гарний настрій.

Перевезення меблів з вантажниками по Києву

Якщо вам потрібно перевезти меблі в Києві, Ви можете викликати наших кваліфікованих вантажників для виконання робіт за будь-якою адресою.

Під час квартирного, дачного або офісного переїзду завжди доводиться перевозити меблі. А їх не завжди можна легко транспортувати. Тому при плануванні перевезення меблів наша команда ретельно обмірковує всі нюанси процесу.

Професійне обладнання та великий автопарк вантажного таксі

Наші вантажники - висококваліфіковані професіонали з великим досвідом роботи. Інка-Транс завоювала міцну репутацію на ринку вантажоперевезень у Києві. Багато бізнесів звертаються до нас на постійній основі. Наші вантажники завжди у прекрасній фізичній формі. Крім того, у них прекрасне тактичне мислення для ефективної організації переїзду.

Інка-Транс володіє професійним обладнанням і великим автопарком, що дозволяє впоратися з будь-яким завданням по переїзду квартири або офісу. Ми завжди дотримуємося високих стандартів роботи і всіх заходів безпеки. Ціни на послуги вантажників Інка-Транс вас приємно здивують. Якщо Ви хочете замовити послугу вантажників або вантажне таксі у Києві, телефонуйте за номерами вказаними на сайті або напишіть нам через контактну форму, вказавши Ваш номер. Наш менеджер зв'яжеться з Вами через 30 секунд.Замовити розрахунок

Ми працюємо без вихідних.
Прийом замовлень з 7:00 до 23:00

телефон компании по грузоперевозкам Киев (044) 362 78 38; (067) 558 88 38; (093) 518 88 38; (050) 458 88 38;

email Грузоперевозки в Киевеgruzoperevozka.kiev@gmail.com

адресс компании по грузоперевозкам Киев м.Київ вул.Волхівська 10, офіс 6