Перевезення холодильника в Києві
Організуємо транспортування холодильної шафи з вантажниками. Час подачі авто - лише 30 хвилин!
ЗамовитиПри переїзді на нову квартиру важливою проблемою є перевезення холодильника, що має чималі габарити та вагу, і водночас вимагає дбайливого ставлення. Будь-яка тряска в дорозі може вивести холодильний пристрій із ладу. Порушення техніки перевезення може призвести до виходу з ладу контуру або компресора, що охолоджує, а також до витоку холодильного агента (зазвичай фреону).
Відновлення зіпсованого агрегату – задоволення не дешеве, тому найкращим виходом при перевезенні холодильника Києвом буде скористатися послугами професійних перевізників. Мувери з досвідом знають, як грамотно закріпити холодильник до борту транспортного засобу та доставити його до місця призначення з виконанням усіх технологічних вимог та рекомендацій щодо доставки холодильного агрегату.
Яких вимог потрібно дотримуватись при перевезенні холодильника?
Щоб уникнути казусів, рекомендуємо замовити перевезення холодильника у професіоналів. Фахівці перед транспортуванням знайомляться з інструкцією до побутової техніки, де зазвичай прописані способи перевезення, що рекомендуються.
У процесі доставки потрібно суворо дотримуватись рекомендацій, знати, як правильно встановити та закріпити холодильний агрегат, щоб не вивести з ладу компресор, а також інші деталі та вузли.
Щоб перевезення пройшло без проблем, скористайтеся такими порадами:
- Холодильник слід встановлювати вертикально для мінімізації ризиків виникнення поломки, особливо якщо це холодильники з технологією розморожування No Frost.
- Знімні деталі у вигляді поличок, коробів, скляних перегородок, лотків для яєць необхідно зняти та запакувати окремо.
- При завантаженні техніки в автомобіль не слід піднімати холодильник за відкриті дверцята або ручки, що може спричинити деформацію та псування фурнітури.
- Необхідно міцно закріплювати болтами або міцними ременями компресор. Важливо не допускати трясіння компресора під час перевезення. Для цього холодильна шафа всередині кузова необхідно міцно закріплювати ременями, щоб не допустити її руху або падіння під час поїздки.
- Рекомендується встановлювати агрегат якомога ближче до кабіни водія, де тряска автомобіля істотно менше, ніж наприкінці фургона.
- Транспортування слід проводити дорогою з хорошим, рівним покриттям на середній швидкості. За наявності нерівностей, ям та лежачих поліцейських на шляху слідування треба їхати повільно, щоб не допускати хитавиці, трясіння та ривків, без жорсткого та сильного гальмування.
Чи можна перевозити холодильник у положенні «лежачи»?
Транспортування холодильника «лежачи» — не найкращий варіант, але іноді єдино можливий, якщо побутова техніка не вміщується в транспортний засіб за габаритами.
Якщо ви все ж таки вирішили замовити послуги з перевезення холодильника в горизонтальному положенні, важливо дотримуватися певних правил, щоб мінімізувати ризики:
- Перевозіть техніку лише на боці. Ніколи не кладіть холодильник на задню стінку або дверцятами вниз - таке положення може спричинити серйозні поломки. Дверні петлі та ручки можуть зламатися, теплоізоляція – продавитися, а конденсатор – отримати пошкодження. Найкраще розташовувати агрегат так, щоб дверцята дивилися вбік, а не вгору або вниз.
- Слідкуйте за орієнтацією трубки з фреоном. При укладанні апарата на бік переконайтеся, що трубка для подачі фреону спрямована вертикально вгору. Це дозволить залишкам олії стікати назад у компресор, а не забити капілярну систему. Якщо трубки виходять з різних боків, апарат можна укладати як на правий, так і лівий бік.
- Зафіксуйте компресор. Перед доставкою закріпіть компресор за допомогою спеціальних болтів, що йдуть в комплекті з технікою. Якщо знехтувати цією простою дією, через трясіння та вібрації агрегат може зірватися з кріплень, пошкодивши патрубки та інші деталі. Особливо це актуально для моделей із системою No Frost, де компресор встановлений на пружинах.
- Зафіксуйте дроти біля двигуна. Вільні проводи можуть потрапити під частини компресора, що рухаються, або відірватися через вібрацію і трясіння при перевезенні. Краще примотати їх ізолентою до корпусу або інших нерухомих деталей.
- Дайте холодильнику відстоятися. Коли вантажники занесли холодильник у квартиру, не поспішайте одразу вмикати його в мережу. Техніка повинна постояти вертикально мінімум 2-4 години, а якщо доставка проходила в холодну пору року – від 10-12 годин. Цей час необхідно, щоб компресорне масло скло вниз, а фреон рівномірно розтікся по системі.
Що якщо послуга з перевезення холодильника буде виконана неправильно?
За рекомендацією виробників користуючись послугами з перевезення холодильників, апарат слід транспортувати у вертикальному положенні для того, щоб не допустити таких поломок:
- Деформація дверних петель. Вони можуть розбовтатися і недостатньо притискати двері, в результаті чого холодильник перестане тримати температуру. Дверні петлі не розраховані на горизонтальне положення і можуть просто стати непридатним.
- Масло може змішатися з холодоагентом. Двигун холодильника змащується за допомогою спеціальної олії, яка забезпечує безшумність роботи пристрою. При горизонтальному розташуванні агрегату під час перевезення масло може потрапити в компресор та забити канали.
- Поломка робочих вузлів. При трясці на дорозі з неякісним покриттям можлива поломка кріплень компресора, вихід з ладу патрубків або з'єднувальних кабелів, що йдуть до мікросхем.
- Зміщення двигуна з пружин на апаратах із системою розморожування No Frost. У таких холодильниках застосовується пружинна підвіска для мінімізації вібрацій компресора, але при тривалому знаходженні в положенні "лежачи" двигун може з неї злетіти.
- Ушкодження шару теплоізоляції. Перевезення техніки на задній стінці часто може призвести до подібних наслідків, але в багатьох випадках вона все ж таки дозволена.
Що потрібно зробити перед тим, як замовити перевезення холодильника?
Перед тим, як звернутися до транспортної компанії та замовити перевезення холодильника з вантажниками краще заздалегідь підготувати апарат до перевезення. Для цього слід:
- Розморозити та просушити апарат. При переїзді взимку волога на агрегаті може замерзнути та деформувати його вузли та деталі. Рекомендується перед переїздом розморозити і добре просушити техніку всередині, залишивши відчинені дверцята на кілька годин.
- Звільнити холодильник. Витягніть полички, ящики та скляні перегородки, оберніть їх пухирчастою плівкою або папером і проклейте зверху скотчем.
- Закріпити компресор. Тряска та вібрації під час їзди можуть викликати як поломку та тріщини в трубках, так і вихід з ладу всього апарату. Сучасні холодильники оснащені болтами транспортування на компресорі, які поставляються в комплекті. Їх слід закрутити так, щоб компресор не вібрував під час переміщення. За відсутності транспортувальних болтів рекомендується обгорнути компресор поролоном або великою кількістю тканини. Але краще завітайте до найближчого будівельного гіпермаркету та докупіть транспортувальні болти для своєї моделі холодильної шафи.
- Зафіксувати дверцята. Це можна зробити за допомогою липкої стрічки, мотузки або ременів і потрібно для того, щоб двері холодильника не відчинилися в найбільш невідповідний момент.
- Впакувати апарат. Це мінімізує ризик деформації корпусу та появи на ньому подряпин. Для цього можна використовувати пухирчасту плівку або гофрований картон.
- Заклеїти ніжки. Їх слід обернути м'якою ганчіркою або поролоном, щоб уникнути появи подряпин на підлозі під час встановлення холодильної камери на новому місці.
Як упакувати холодильник перед транспортуванням?
Перед перевезенням холодильника з вантажниками обов'язково подбайте про упаковку або попросіть представників мувінгової компанії взяти її з собою. Тут можливі такі варіанти:
- Оригінальна коробка. Якщо заводська упаковка збереглася, використовуйте її, це мінімізує ризик пошкодження при транспортуванні. Крім того, в коробці зазвичай передбачені зручні ручки для перенесення холодильника.
- Поролон. За відсутності коробки відмінним матеріалом для упаковки служить товстий поролон (від 40 мм), який допоможе вберегти холодильник від негативних наслідків при трясці або ударі.
- Гофрований картон. Його листами обертають апарат та закріплюють скотчем. Листовий транспортувальний картон можна купити в "Епіцентрі" або в будь-якому іншому магазині будматеріалів.
Через годину після доставки можна вмикати холодильник?
Під час транспортування пристрій зазнає різних навантажень — трясіння, вібрації, а іноді його навіть перевертають. З цієї причини обов'язково дайте постояти техніці, перш ніж включити її, після здійснення доставки. Точний час адаптації після перевезення залежить від багатьох факторів.
Наприклад, якщо доставка здійснюється за температури вище +5°C і в положенні «стоячи» побутова техніка повинна відстоюватися перед включенням не менше ніж 4 години. Взимку – не менше 8 годин. Якщо пристрій перевозили лежачи на боці, то незалежно від температури закладайте на «акліматизацію» не менше 12 годин, а краще почекати добу.
Якщо ці вимоги не виконуються, це може призвести до таких наслідків:
- Зміщення холодоагенту з компресора в трубки випарника. Коли холодильник працює в нормальному режимі, більшість холодоагенту знаходиться в компресорі. Але при транспортуванні, особливо якщо холодильник нахиляли або перевертали, холодоагент може переміститися в інші елементи системи, зокрема трубки випарника. Якщо відразу підключити техніку, компресор почне качати холодоагент, якого в ньому недостатньо. В результаті виникне перевантаження, а пристрій не зможе забезпечити нормальну циркуляцію холодоагенту та охолодження.
- Випливання мастила. Коли працює компресор, мастило циркулює разом з холодоагентом і забезпечує змащення елементів, що рухаються. При перевезенні, особливо під нахилом, олія може витекти з компресора і розтектися по інших частинах холодильного контуру - трубкам, випарнику та конденсатору. Якщо не почекати час перед включенням, компресор почне працювати без достатньої мастила. Це спричинить підвищене тертя, перегрів та швидке зношування деталей.
- Загущення масла в компресорі. Мастило зберігає плинність у широкому діапазоні температур. Але при сильному охолодженні, наприклад, при перевезенні взимку в неопалюваному транспорті, воно може загуснути й навіть частково кристалізуватися. Якщо в такому стані включити компресор, то густа олія не зможе нормально циркулювати та змащувати деталі. Це створить дуже високе навантаження на двигун компресора під час запуску та в перші хвилини роботи.
Вартість перевезення холодильника по Києву
Щоб дізнатися точну вартість вантажоперевезення, зверніться до диспетчера транспортної компанії за телефоном. Загалом на ціну послуг з перевезення холодильника Києвом впливають кілька різних параметрів:
- Габарити холодильника. Для транспортування великих та важких холодильників потрібно задіяти більше вантажників та додаткового такелажного обладнання, що може збільшувати вартість послуги.
- Маршрут перевезення. Оплата послуг транспортної компанії нараховується погодинно, тому безпосередньо залежить від дальності маршруту. При транспортуванні до передмість Києва додаткова плата нараховуватиметься за кожен кілометр у дорозі за містом.
- Умови навантаження та розвантаження. Якщо в будівлі немає вантажного ліфта, нараховується додаткова оплата за поверховість. Також відіграє роль те, наскільки широкі дверні отвори в приміщенні та наскільки утруднений під'їзд до будівлі на великій машині.
Ціни на перевезення холодильника по Києву
- Мінімальне замовлення 750 грн (до 5 км)/год
- Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
-
+ по Києву та
за містом в обидві сторони з 6-го км 15 грн/1 км
- Довжина 3 м
- Висота 1.80 м
- Ширина 1.50 м
- Об'єм 5 кубів
- Мінімальне замовлення 700 грн/2 год
- Більше 2-х годин 150 грн/ 30 хв
-
По Києву та
за містом в обидві сторони 15 грн/1 км
- Довжина 4 м
- Висота 1.8 м
- Ширина 1.7 м
- Об'єм 10 кубів
- Мінімальне замовлення 1200 грн/2 год
- Більше 2-х годин 350 грн/ 1 год
-
По Києву та
за містом в обидві сторони 15 грн/1 км
- Довжина 4 м
- Висота 1.8 - 2 м
- Ширина 1.7 - 2 м
- Об'єм від 10 до 18 кубів
- Мінімальне замовлення 2500 грн/3 год
- Більше 3-х годин 650 грн/ 1 год
-
По Києву та
за містом в обидві сторони 25 грн/1 км
- Довжина 6 м
- Висота 2.40 м
- Ширина 2.40 м
- Об'єм від 25 до 36 кубів
- Мінімальне замовлення 3500 грн/ 3 год
- Більше 3-х годин 750 грн/ 31 год
-
По Києву та
за містом в обидві сторони 25 грн/1 км
- Довжина 7,5 м
- Висота 2.40 м
- Ширина 2.40 м
- Об'єм від 40 до 48 кубів
- Мінімальне замовлення 5500 грн/ 4 год
- Більше 4-х годин 550 грн/ 30 хв
-
По Києву та
за містом в обидві сторони 30 грн/1 км
- Довжина 23 м
- Висота 2.70 м
- Ширина 2.50 м
- Об'єм від 86 кубів
Міцні та акуратні вантажники швидко та дбайливо доставлять ваш вантаж по Києву та області. Оперативність, доступна ціна, супер якість роботи.
- Година роботи: 200 грн
- Мінімальне замовлення: 400 грн
- Поверховість: 10 грн/поверх
- Вантажник на будматеріали: 300 грн/год